Romeo vaidmens užsinorėjęs M. Jampolskis: scena yra neišsenkantis vandenynas

Vėlų pirmadienio vakarą TV3 muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ filmavime buvo pateikta didžiulė staigmena: scenoje pasirodęs kino, teatro ir televizijos aktorius Marius Jampolskis pradėjo savo kovą dėl Romeo vaidmens!

Gruodžio 10-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 15-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje atgims legendinė roko opera „Romeo ir Džiuljeta“. Režisieriaus Kęstučio Jakšto pastatymas vilioja šiuolaikiniu požiūriu į meilės epą ir visu būriu mėgiamų artistų. Roko operoje vaidins Ramūnas Rudokas, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Larisa Kalpokaitė, Jeronimas Milius, Karina Krysko-Skambinė, Juozas Gaižauskas, Andrius Žiurauskas, Aistis Mickevičius, Viktoras Malinauskas ir daugelis kitų. Didžiausia intriga išaiškės TV3 muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“, nes kaip tik čia ieškoma dviejų pagrindinių – Romeo ir Džiuljetos – vaidmenų atlikėjų.

Kiekvieną šeštadienį 19.00 val. pretendentų gretos dramatiškai retėja, tačiau likusieji stoja akis į akį su dideliais netikėtumais: praėjusį šeštadienį paskelbta, kad visateise projekto dalyve tampa jo vedėja – dainininkė Vilija Matačiūnaitė, o vakar filmavimo metu paaiškėjo, kad dėl Romeo vaidmens kovą pradeda dar vienas itin stiprus konkurentas – Auksinio scenos kryžiaus ir Sidabrinės gervės laureatas aktorius M. Jampolskis.

REKLAMA

„Kiekvienas išėjimas į sceną man, kaip artistui, yra kažko naujo ieškojimas. Aš niekada neičiau nei į vieną spektaklį, sceną, filmą, jei nenorėčiau rasti ko nors naujo, – sako M. Jampolskis. – Tas vandenynas, kurį mes vadiname scena, yra neišsenkantis. Klausimas vienas: ar tu rasi jame tai, ko ieškai, ar ne, tai priklauso nuo tavo smalsumo ir noro.“

Ką jis pasakytų kitiems projekto dalyviams, kuriems jo atėjimas buvo kaip šaltas dušas? „Norėčiau palinkėti, kad niekada nepamirštų, jog muzika, teatras, literatūra nėra sportas. Aš tiesiog bandysiu pasidalinti savo emocijomis, patirtimi ir tikiuosi surasti atskaitos taškų su tais, kurie klausys ir žiūrės“, – teigia M. Jampolskis.

Dėl vaidmens roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“ nuo šiol kovosiantis aktorius garsiąją Viljamo Šekspyro pjesę ir jos herojus vertina filosofiškai. „Romeo ir Džiuljeta gali būti bet kokie. Kiekviename iš mūsų gyvena Romeo ir Džiuljeta. Jie nėra žmonės, jie – idėjos. O idėjos pasiduoda bet kokioms interpretacijoms. Svarbiausia, kad būtų meilė“, – įsitikinęs žinomas aktorius.

Kaip šou dalyviai sureagavo į Mariaus atėjimą ir kokius komisijos vertinimus pelnė jo debiutinis pasirodymas, TV3 televizijos žiūrovams bus atskleista jau šį šeštadienį muzikiniame šou „Romeo ir Džiuljeta“ 19.00 val.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų