Romantiniame filme debiutavęs Justinas Jankevičius: keista bučiuoti kitą moterį

 Šiandien kino ekranus išvydo lietuviška romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“. Šalia žymių šalies aktorių filme pagrindinį vaidmenį sukūrė laidų vedėjas ir humoristas Justinas Jankevičius, kuriam filme tenka ypatinga užduotis – nugalėti varžovą ir priversti mylimąją vėl jį pamilti. Tačiau kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankęs J. Jankevičius aktoriaus Dainiaus Kazlausko vaidinamą savo priešininką šįkart turės įveikti kulinarinėje dvikovoje.

36

Pasak filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ kūrėjų, naujos lietuviškos romantinės komedijos žiūrovų laukia tikra išradingumo, nesusipratimų, desperacijos ir emocijų karuselė. Filme du draugai vardan bendro tikslo – susigrąžinti mylimąją – imsis pačių kvailiausių priemonių.

Jau rytoj, šeštadienį, kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai išvys dar vieną azartišką kulinarinę kovą. Joje dėl filme J. Jankevičiaus mylimąją vaidinančios aktorės Elžbietos Latėnaitės simpatijų susikaus ir komedijoje dėl moters dėmesio kovojantys D. Kazlauskas ir J. Jankevičius. Kolegei jiedu ruoš ypatingus patiekalus iš sojos produktų, nes E. Latėnaitė – veganė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Romantiniame filme debiutavęs Justinas Jankevičius: keista bučiuoti kitą moterį

Padedamas „Proflame Expert“ vadovo ir grilių eksperto Vaidoto Rutkausko aktorius D. Kazlauskas ruoš sojos vėrinukus ir žiūrovams pasakos, kad J. Jankevičiaus aktoriniu talentu filmavimo aikštelėje visi liko sužavėti. „Po pirmos filmavimo dienos aš pasakiau ir Justinui, ir visiems kitiems, kad jis filme atrodė fantastiškai. Visi buvome labai nustebę“, – sakys D. Kazlauskas.

Mylimąją už filmavimo aikštelės ribų turintis J. Jankevičius ruošdamas šefės Ilonos Juciūtės sumanytą patiekalą paatviraus, kad vienas keisčiausių dalykų vaidinant šiame filme buvo bučiuoti kitą moterį.

„Aišku, keista bučiuoti kitą moterį. Paprastai, jei tu gatvėje prieitum ir pabučiuotum kažkokią moterį, su tuo tavo turimiems santykiams – viso gero“, – žiūrovams pasakos J. Jankevičius.

REKLAMA

Kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų