Rimienė pristatė įspūdingus papuošalus iš gėlių: modeliu tapo ir jos dukra Marija

Floristikos dizainerės, televizijos laidų vedėjos Kristinos Rimienės galvoje nuolat kirba kūrybinių minčių. Ši jas realizuoja ne tik darbe, bet ir įvairiuose floristikos festivaliuose, kituose renginiuose. Antrus metus iš eilės dizainerė priėmė „Kūrybos podiumo“ organizatorių iššūkį ir vieną iš pristatomų drabužių ir aksesuarų kolekcijų papuošė savo originaliais darbais.

32

K. Rimienė kartu su drabužių dizainere Giedre Sunklodaite ir papuošalų kūrėja Svetlana Šliževičiene liepos 16 d. VDU Botanikos sode Kaune „Kūrybos podiumo“ žiūrovams pristatė bendrą vasarišką kolekciją „Nuotaka ir jos draugės“. Floristė pademonstravo, kaip puikiai proginę aprangą gali papildyti augalų akcentai.

Stengdamasi atskleisti netradicinį požiūrį į floristiką, ji sukūrė įspūdingus aksesuarus: vėduoklę, karūną, kaklo koljė, rankinę. Kompozicijoms kurti panaudojo egzotiškąsias orchidėjas, gloriozas, didžiules tilandsijas, taip pat vilną, siūlus, vielutes. Dėl karščio pasitelkė ne tik gyvas gėles, bet ir džiovintus stabilizuotus augalus.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Rimienė pademonstravo, kaip proginei aprangai pritaikyti floristinius akcentus

Podiumu žengė ir dukra

Svarbi K. Rimienės pagalbininkė realizuojant kūrybines idėjas – gražuolė dukra Marija, dažnai tampanti pagrindiniu  modeliu. „Kūrybos podiume“ jai taip pat teko užduotis demonstruoti vieną iš kolekcijos darbų. Elegantiška daili suknelė, prabangūs papuošalai ir puošni floristinė karūna sukūrė įspūdingą ir įsimintiną įvaizdį.

Trijų kūrėjų draugystė užsimezgė prieš dvejus metus vykusiame „Kūrybos podiume“. Susižavėjusi abiejų dizainerių darbais ir pajutusi, kad grožio suvokimas sutampa, K. Rimienė nė nedvejojusi sutiko kartu sukurti bendrą kolekciją.

Visas tris kūrėjas sieja ne tik panašus grožio suvokimas, bet ir įvairių patirčių kupinas profesinis kelias. K. Rimienė dirbo IT įmonėje, vadovavo jos rinkodaros specialistų grupei, įgijo ekonomikos mokslų daktaro laipsnį ir tik tada apsisprendė žengti kūrybos keliu. Susidomėjusi floristika, vėl nėrė į mokslus ir tapo sertifikuota Europos floristikos dizaino meistre.

G. Sunklodaitė visada norėjo būti tapytoja, tačiau gyvenimas suteikė galimybę išbandyti įvairias kūrybos sritis: jai teko ir kurti mozaikas, ir verti papuošalus, ir dirbti vienuose garsiausių Londono aukštosios mados namų. O prieš porą metų Giedrė Lietuvoje debiutavo kaip drabužių dizainerė. Kol kas ji kuria tik progines, daugiausia vienetines sukneles. Sako, kad kurti paprastus drabužius jai nėra įdomu.

S. Šliževičienė pagal išsilavinimą yra kūno kultūros mokytoja, trenerė. „Šią specialybę pasirinkau dėl to, kad nuo mažens negalėjau nustygti vienoje vietoje. Jei studijų metais kas nors man būtų pasakęs, kad kažkada sėdėsiu prie stalo po 4–5 valandas ir siuvinėsiu, tikrai būčiau pirštu pasukiojusi ties smilkiniu“, – sako Svetlana. Sukūrusi pirmuosius papuošalus suprato – ši veikla jos nebepaleis. Ėmė domėtis, mokytis įvairių papuošalų kūrimo technikų. Dabar jos kurtais aksesuarais puošiasi ne tik lietuvės, bet ir užsienio pramogų pasaulio žvaigždės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų