Rimienė – apie įspūdingai papuoštą „Išsipildymo akcijos“ sceną: atskleidė, kiek dienų tam prireikė

Penktadienio vakarą Raudondvaryje įvyko kasmetinė „Išsipildymo akcija“. Nuo 2003 metų vykstantis renginys ir šįkart įrodė lietuvių gerumą – koncerto metu surinkta virš 200 tūkst. eurų, o pridėjus dar ir anksčiau surinktą pinigų sumą, iš viso šiai akcijai geros valios žmonės suaukojo 336 664 eurus.

22

Šiais metais renginį vedė net 6 vedėjai, ant scenos pasirodė būrys garsių atlikėjų, tačiau ne ką mažiau dėmesį traukė ir įspūdingos dekoracijos.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rimienė – apie įspūdingai papuoštą „Išsipildymo akcijos“ sceną: atskleidė, kiek dienų tam prireikė

Ekonomikos mokslų daktarė, TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja bei floristė-dekoratorė Kristina Rimienė atskleidė, kad viena iš scenų – toji, kurioje pasirodė vedėjai – buvo patikėta papuošti jai. Kartu su savo komanda žinoma moteris vos per 3 dienas sukūrė tikrą stebuklą.

„Žinojau, kad šių metų tema – žingsnelis po žingsnelio, centimetras po centimetro. Kai su režisiere diskutavome, kaip reikėtų dekoruoti aplinką, jai buvo kilusi mintis apie juodos ir baltos derinį. Mano mintis ėjo kiek kitaip – iš po balto sniego, mažas ir žalias daigelis, lygiai taip pat lenda tarsi centimetras po centimetro – kaip maža viltis. Taip iš to juoda-balta išgvildenau mintį, kad turėtų būti balta ir žalia. Dėl to atsirado ne tik balti anturiai, bet ir žali. Vidaus scena yra dekoruota gyvomis gėlėmis, kurios atkeliavo tiesiai iš Olandijos augintojų“, – apie idėją bei scenoje vyravusias spalvas kalbėjo ji.

Ir nors centrine figūra, kaip ir kasmet, tapo eglė, čia buvo stengiamasi išlaikyti ir minėtą žalios-baltos idėją, kuriamas jaukumas.

Taip pat K. Rimienė įpynė ir daugybę kitų, svarbią reikšmę turinčių dekoracijų. Viena jų – sparnus imituojančios konstrukcijos. „Jos sukuria mintį, jog lyg su sparnais būtų galima pakilti į viršų, ir leisti išsipildyti toms viltims, kurios, galbūt, mūsų surinktų pinigėlių dėka, ir bus greičiau išpildytos“, – sakė ji.

Ir nors Raudondvaryje K. Rimienė kartu su kasdien didėjančia savo komanda (pirmąją dieną jai padėjo 3, kitą – 4, o paskutinę – dar 7 moterys) aplinką puošė 3 dienas, darbai vyko ir iki tol. „Pasiruošimas, kol buvo išgrynintos idėjos, koncepcijos, sužiūrėti filmavimų, šviesų ir režisūriniai sprendimai, truko gerokai ilgiau“, – sakė ji.

REKLAMA

TV laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja pasakojo, kad ši patirtis jai išties patiko, o ypatingai prie aplinkos dailinimo prisidėti ją paskatino ir noras plėsti akiratį, mat, anot K. Rimienės, Lietuvoje floristika dažnai apsiriboja tik puokštėmis.

„Negaliu teigti šimtu procentų, tačiau mintis buvo tokia – kad nors kartą, kad ir „Išsipildymo akcijos“ metu, scena gausiai būtų dekoruota būtent gyvomis gėlėmis. Kadangi pati esu floristė-dekoratorė, man labai norėjosi tai suorganizuoti, todėl labai džiaugiuosi, kad režisierė palaikė šią idėją“, – sakė K. Rimienė pridėdama, kad rezultatas – tikrai džiuginantis.

Daugiau „Išsipildymo akcijos“ užkulisių galite pamatyti nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
F
Floristė
2019-11-30 12:18:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip visada - labai gražūs Kristinos darbai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų