Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkė Rihanna ir jos partneris A$AP Rocky tapo tėvais. Pasaulį išvydo jų berniukas.

Dainininkė Rihanna ir jos partneris A$AP Rocky tapo tėvais. Pasaulį išvydo jų berniukas.

REKLAMA

Tai pirmasis poros vaikas – tiesioginiai šaltiniai teigia, kad jis gimė gegužės 13 d. Los Andžele, tačiau mes dar nežinome jo vardo, rašo tvz.com.

Paskutinį kartą Rihanną matėme gegužės 9 d. Los Andžele per Motinos dienos savaitgalį, kai ji su savo mylimuoju vakarieniavo pas Giorgio Baldi.

Pirmą kartą apie nėštumą jie paskelbė sausio mėnesį.  Rihanna būdama nėščia vilkėjo dizainerių drabužius ir išdidžiai demonstruodavo savo pilvą.

Primename, kad visai neseniai Rihannos mylimasis, reperis A$AP Rocky buvo suimtas Los Andželo oro uoste dėl 2021-ųjų lapkritį įvykusio incidento, kai jis šaunamuoju ginklu sužalojo žmogų.

Niujorko reperis ASAP Rocky, tikrasis vardas Rakimas Mayersas (33), buvo suimtas trečiadienį Los Andžele, apkaltintas užpuolimu ginklu, kilusiu po tariamo  susišaudymo praėjusiais metais, pranešė policija. Muzikantas, trečiadienio vakarą nusileido Los Andžele po privataus skrydžio iš Barbadoso kartu su savo nėščia mergina, pop dainininke ir verslininke Rihanna, rašo nytimes.com.

REKLAMA

Kelionę plačiai dokumentavo žiniasklaida.

Susišaudymas įvyko Holivudo rajone 2021 m. lapkričio 6 d., apie 22.15 val., per „dviejų pažįstamų“ ginčą“, sakoma Los Andželo policijos departamento pranešime spaudai. „Ginčas paaštrėjo ir dėl to įtariamasis iš šautuvo iššovė į auką“, kuri vėliau buvo gydoma dėl nesunkaus sužalojimo. Rakimas ir dar du vyrai iš įvykio vietos pabėgo, pranešė pareigūnai. Los Andželo policijos departamentas plačiau komentuoti atsisakė. Reperio atstovai iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti.

Pats vyras, kuris taip pat dirbo aktoriumi ir modeliu, praėjusio dešimtmečio pradžioje išsiveržė kaip Harleme įsikūrusio, internetu besiskleidžiančio repo kolektyvo ASAP Mob lyderis ir nuo to laiko išleido tris didžiųjų leidėjų albumus, plačiai bendradarbiaudamas su tokiais atlikėjais kaip Kendrickas Lamaras, Drake'as ir Lana Del Rey.

2019 metais jis buvo pripažintas kaltu dėl dalyvavimo Stokholmo gatvės muštynėse, kuris tapo akylai stebimu tarptautiniu incidentu, kuriame dalyvavo tuometinis prezidentas Donaldas J. Trumpas. Rock ir du jo aplinkos nariai sakė, kad veikė gindamiesi, kai spardė ir kumščiais sudavė 19-metį vyrą, kuris, jų teigimu, priekabiavo prie jų grupės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų