naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsioji Barbadoso dainininkė Rihanna pirmą kartą oficialiai pasirodė viešumoje po gimdymo. Gimus pirmagimiui garsenybė stengėsi niekur nesirodyti, tačiau padarė išimtį savo vaiko tėvo – A$AP Rocky – koncertui. 

Garsioji Barbadoso dainininkė Rihanna pirmą kartą oficialiai pasirodė viešumoje po gimdymo. Gimus pirmagimiui garsenybė stengėsi niekur nesirodyti, tačiau padarė išimtį savo vaiko tėvo – A$AP Rocky – koncertui. 

REKLAMA

Dainininkė buvo pastebėta minioje, kai ji su apsauga ėjo į vietą pasimėgauti savo vaikino pasirodymu. Vaizdo įrašas iškart pateko į internetą.

Anot  TMZ , Rihanna į Londoną atvyko su savo mažamečiu sūnumi. Jie buvo pastebėti Los Andželo oro uoste lipant į lėktuvą.

Kaip žinia, dainininkė padarė pertrauką muzikinėje karjeroje ir nusprendė visiškai pasiduoti motinystei. Anot jos, jai patinka būti mamos vaidmenyje, ji jau priprato prie tokios būsenos.

Primename, kad Lenkijos festivalyje pasirodė reperis, Rihannos vaiko tėvas A$AP Rocky. Tačiau atlikėjas ne tik visiškai valdė publiką – koncerte aidėjo ir ginklo šūviai, ne sykį į orą skrido fejerverkai.

REKLAMA

Skelbiama, kad koncerte rinkosi gan jauna publika, tačiau ant scenos dėjosi ne itin paaugliški ir saugūs dalykai. Koncerto metu netrūko pirotechnikos sprogimų, skambių šūvių garsų, kurie šiek tiek vertė publiką sunerimti.

REKLAMA

Pats reperis ant scenos nepaliaujamai susirinkusiųjų klausinėjo, ar jie neturi marichuanos, psichodelinių grybų, ragino vartoti kitus narkotikus.

Publiką atlikėjas ragino besisukant daužytis vienam į kitą, taip mėgaujantis koncertu. Pranešama, kad vienu metu prireikė ir medikų pagalbos – vienu metu medikai išsivedė sunegalavusį paauglį.

Primename, kad gegužę dainininkė Rihanna ir jos partneris A$AP Rocky tapo tėvais. Pasaulį išvydo jų berniukas.

REKLAMA

Tai pirmasis poros vaikas – tiesioginiai šaltiniai teigia, kad jis gimė gegužės 13 d. Los Andžele, tačiau mes dar nežinome jo vardo, rašo tvz.com.

Pirmą kartą apie nėštumą jie paskelbė sausio mėnesį.  Rihanna būdama nėščia vilkėjo dizainerių drabužius ir išdidžiai demonstruodavo savo pilvą.

Visai neseniai Rihannos mylimasis, reperis A$AP Rocky buvo suimtas Los Andželo oro uoste dėl 2021-ųjų lapkritį įvykusio incidento, kai jis šaunamuoju ginklu sužalojo žmogų.

REKLAMA
REKLAMA

Niujorko reperis ASAP Rocky, tikrasis vardas Rakimas Mayersas (33), buvo suimtas trečiadienį Los Andžele, apkaltintas užpuolimu ginklu, kilusiu po tariamo  susišaudymo praėjusiais metais, pranešė policija. Muzikantas, trečiadienio vakarą nusileido Los Andžele po privataus skrydžio iš Barbadoso kartu su savo nėščia mergina, pop dainininke ir verslininke Rihanna, rašo nytimes.com.

Kelionę plačiai dokumentavo žiniasklaida.

Susišaudymas įvyko Holivudo rajone 2021 m. lapkričio 6 d., apie 22.15 val., per „dviejų pažįstamų“ ginčą“, sakoma Los Andželo policijos departamento pranešime spaudai. „Ginčas paaštrėjo ir dėl to įtariamasis iš šautuvo iššovė į auką“, kuri vėliau buvo gydoma dėl nesunkaus sužalojimo. Rakimas ir dar du vyrai iš įvykio vietos pabėgo, pranešė pareigūnai. Los Andželo policijos departamentas plačiau komentuoti atsisakė. Reperio atstovai iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti.

REKLAMA

Pats vyras, kuris taip pat dirbo aktoriumi ir modeliu, praėjusio dešimtmečio pradžioje išsiveržė kaip Harleme įsikūrusio, internetu besiskleidžiančio repo kolektyvo ASAP Mob lyderis ir nuo to laiko išleido tris didžiųjų leidėjų albumus, plačiai bendradarbiaudamas su tokiais atlikėjais kaip Kendrickas Lamaras, Drake'as ir Lana Del Rey.

2019 metais jis buvo pripažintas kaltu dėl dalyvavimo Stokholmo gatvės muštynėse, kuris tapo akylai stebimu tarptautiniu incidentu, kuriame dalyvavo tuometinis prezidentas Donaldas J. Trumpas. Rock ir du jo aplinkos nariai sakė, kad veikė gindamiesi, kai spardė ir kumščiais sudavė 19-metį vyrą, kuris, jų teigimu, priekabiavo prie jų grupės.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų