Režisierius Romas Zabarauskas pasidalino nuotrauka, kurioje bučiuojasi su vyru

Šį savaitgalį Lietuvoje startuoja „Baltic Pride“ renginiai, todėl nenuostabu, kad belaukiant skandalais apipintų eitynių, savo nuomonę drąsiai reiškia ir žinomi šalies žmonės.

15

Lietuvos kino režisierius Romas Zabarauskas savo socialiniame tinke „Facebook“ pasidalino pikantiška nuotrauka, kurioje jis bučiuojasi su kitu vaikinu.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos kino režisierius Romas Zabarauskas

Tokia vaikino fotografija pro akis neprasprūdo žymiems pramogų verslo atstovams. Palaikymą išreiškė Solveiga Mykolaitytė, Eglė Grėbliauskaitė, Robertas Kalinkinas, Rimantė Kulvinskytė bei daugelis kitų.

Dar kiek senesniame įraše vaikinas taip pat palietė seksualinių mažumų padėtį Lietuvoje temą:

„Palinkėjimai mirti šiandien daug ką šokiruoja ir priverčia susimąstyti. Bet noriu pabrėžti kitą dalyką. Kai sakome, kad LGBT problemos ne pačios svarbiausios, todėl apie jas geriau patylėti; kad visuomenė dar nepribrendo LGBT lygiateisiškumui; kad nenorime net nuomonės apie tai turėti ir t.t.; kad nereikia LGBT susireikšminti, ką mes darome? Mes išskiriame LGBT žmones iš kitų ir sumenkiname savo bendrapiliečius. O nuo idėjos, kad vieni žmonės yra menkesni už kitus, kažkam ir prasideda mintis, kad prieš tuos menkesnius galima smurtauti. Todėl liaukimės žaisti pavojingus žaidimus, nes Lietuvoje savižudybes, masinę emigraciją ir kitas problemas sukelia mūsų pačių homofobija ir abejingumas. Gana yra gana. Kiekvienas turim galvot, kaip galim dirbti, kad siektume LGBT lygiateisiškumo Lietuvoje, nes tai visos visuomenės reikalas.

Meilė nugalės, taip. Bet tik tada, kai mes būsim lygūs prieš įstatymą, ir kai savo problemas spręsime kaip suaugę žmonės“, - rašė R. Zabarauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų