Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
41
Agneta Kleizienė ir Linas Kleiza (Gedmantas Kropis/Fotobankas)

Šį ketvirtadienio vakarą sostinę drebina įspūdingas „Daddy Was A Milkman“ koncertas, o prieš jį kviestiniai svečiai buvo pakviesti paminėti ir 15-ojo „Siemens“ arenos bei bendrovės „Tiketa“ gimtadienio.

41

Šį ketvirtadienio vakarą sostinę drebina įspūdingas „Daddy Was A Milkman“ koncertas, o prieš jį kviestiniai svečiai buvo pakviesti paminėti ir 15-ojo „Siemens“ arenos bei bendrovės „Tiketa“ gimtadienio.

REKLAMA

Renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių.

Tarp jų – Aras Vėberis, Indrė Kavaliauskaitė, Viktorija Mauručaitė, Artūras Butketvičius, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha bei retai viešumoje pastebimi Linas Kleiza ir Agneta Kleizienė.

Po prabangaus minėtų bendrovių gimtadienio paminėjimo, susirinkę žinomi veidai toliau buvo pakviesti išgirsti „Daddy Was A Milkman“ koncertą.

REKLAMA

Kartu su juo scenoje pasirodė ir žinomi svečiai. Specialiai dėl šio koncerto į Lietuvą atvyko geriausios Latvijos grupės „BrainStorm“ vokalistas ir lyderis Renarsas Kaupersas. Scenoje žiūrovai pamatė ir elektroninės muzikos kūrėją bei prodiuserį Marijų Adomaitį, žinomą slapyvardžiu „Ten Walls“. Viename įspūdingiausių „Daddy Was A Milkman“ solo koncertų, taip pat pasirodė ir populiarusis Justinas Jarutis.

„Vilnius yra mano namai, o paskutinį koncertą čia grojome praėjusių metų gruodį. Degame noru sugrąžinti savo muziką į sostinę ir paruošti ypatingą vakarą savo klausytojams. Tai įgyvendinti mums padės geriausi draugai“, – sakė „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu prisistatantis Ignas Pociūnas.

„Metų atlikėjo“, „Metų elektronikos“ ir „Metų proveržio“ titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelnęs „Daddy Was A Milkman“ debiutavo prieš ketverius metus ir greitai pelnė melomanų bei muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas yra anšlaginiai koncertai: pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, Vilniuje ir Kaune.

REKLAMA
REKLAMA

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, reguliariai rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau keletą kartų „Daddy Was A Milkman“ grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiu jo pasirodymu mėgavosi bene didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika. Taip pat „Daddy Was A Milkman“ vienos dienos festivalyje „Summer In The City“ „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną ir elektroninės muzikos legendą „Royksopp“.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų