Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 žaidimo „galvOK“ svečių kėdėse šįkart pasirodys Lietuvos pramogų pasaulyje žinomos grupės „Biplan“ nariai. Grupės vokalistas Maksas Melmanas papasakojo, su kokia konkurencija tenka susidurti ir šeimyninį gyvenimą užsienyje.  

TV3 žaidimo „galvOK“ svečių kėdėse šįkart pasirodys Lietuvos pramogų pasaulyje žinomos grupės „Biplan“ nariai. Grupės vokalistas Maksas Melmanas papasakojo, su kokia konkurencija tenka susidurti ir šeimyninį gyvenimą užsienyje.  

REKLAMA

„Biplan“ žinoma ne vienai kartai – grupė jau daugiau nei 25 metus įsitaisiusi Lietuvos muzikos pasaulyje ir panašu, kad dar greitai savo vietos pramogų pasaulyje niekam neatiduos. Muzikantai žinomi dar ir dėl to, kad aktyviai dalyvauja įvairiuose televiziniuose projektuose.  

Grupės vokalistas Maksas sako, kad pats pasirinko pasirodyti žaidime „galvOK“, nes jau kurį laiką stebi viktorininius žaidimus ir juos labai mėgsta: 

„Labiausiai mėgstu stebėti žaidime galvojančius dalyvius per televiziją ir prie ekrano atsakinėti teisingai. Kaip taisyklė, kad kai žiūri laidą per televiziją, visada atsakymus žinai anksčiau, nei patys dalyviai. Protmūšių ar viktorininių stalo žaidimų nelabai žaidžiu.“  

REKLAMA

Vis dėlto žaidimą žaisti pasyviai, ar kaip įvardija pats pašnekovas „nuo sofos“ yra kiek kitaip, nei į klausimus atsakinėti prie nukreiptų objektyvų.  

„Aš puikiai suprantu dalyvius, kurie yra ne scenos žmonės ir kuriems televizija ir filmavimai yra kažkas visiškai naujo – juos tikriausiai labai veikia jaudulys, kuris gali pakišti koją sėkmei. Kadangi aš nebijau filmavimų, esu prie jų pripratęs, to jaudulio jaučiu žymiai mažiau. Bet ir mane kameros veikia – ramesnėje aplinkoje smegenys veikia lengviau ir racionaliau, nei kai tave filmuoja“, – patirtimi dalinasi atlikėjas.  

Konkurencija su kolega 

Pats Maksas – azartiškas žmogus, tačiau iš tų, kurie džiaugiasi bet kokia galimybe sudalyvauti renginyje ar projekte – nesvarbu, ar jis baigiasi pergale ar pralaimėjimu.   

„Esu azartiškas, bet ne liguistai. Sveikas azartas man tikrai nėra svetimas. Jei man patinka kažkoks žaidimas ar veikla, tai aišku, kad aš degu, bet paskui man nėra sudėtinga paimti ir atvėsti. Jei aš pralaimiu, man nėra jokios graužaties, jei ir nepavyksta. Nebūtinai turiu visada laimėti – man dalyvavimas suteikia daug malonumo ir dalyvavimas nelaiminti irgi gali būti azartiškas.“ 

REKLAMA
REKLAMA

Anot pašnekovo, grupės draugas, bosistas Olegas yra iš tų, kurie nemoka nusileisti ir visada turi užimti pirmąją vietą, todėl konkurencijos tarp jų tikrai būna: 

„Su Olegu kartais tenka pakonkuruoti ne tik dalyvaujant žaidime, bet ir gyvenime, kūryboje. Aišku, tikrai nesame mes aršūs konkurentai. Bet toje pačioje kūryboje dažnai turime kiekvienas savo nuomonę ir kiekvienas galvos, kad jis yra teisus ir jo nuomonė yra teisinga. Kitas dalykas, man atrodo, kad Olegas yra iš tų žmonių, kuriems visada būtina laimėti. Bet tarp mūsų konkurencija visada sveika ir normali“, – šypteli vyras.  

Gyvena tarp dviejų pasaulių 

M. Melmanas jau ne vienus metus gyvena tarp dviejų šalių – Vokietijoje gyvena jo šeima, o Lietuvoje – „Biplan“. Dėl nuolatinių kelionių pirmyn atgal atlikėjas nesiskundžia – svarbiausia, kad palaiko artimieji. 

„Mane labai palaiko mano šeima. Po kiekvieno pasirodymo siunčiu savo nuotraukas, aptariame, kaip man pasisekė, kartais pasijuokiam, kad atrodau juokingai. Jaučiu didžiulį artimųjų palaikymą. O taip pat labai padeda grupės vyrukai. Pasikalbame, padiskutuojame, aš jiems dainuoju, jie pasako, kas gerai skamba, ką reiktų patobulinti, kokią tonaciją pasirinkti“, – šypsosi jis.  

REKLAMA
REKLAMA

Populiariausias TV3 žaidimas „galvOK“, užkariavęs televiziją, radiją ir internetą, įgauna naują formą ir atkeliauja tiesiai į savo gerbėjų namus! Nuo šiol įdomūs, sukti, šmaikštūs ir mokslu paremti klausimai telpa vienoje dėžutėje – stalo žaidimą su artimaisiais ar draugais žaiskite bet kur ir bet kada. Daugiau informacijos apie stalo žaidimą ir prekybos vietas – https://www.tv3.lt/galvok

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų