Repčenkaitė skiriasi su trečiuoju vyru, bet lieka Maltoje: čia mano namai ir verslas

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina modelį, buvusią laidų vedėją Violetą Repčenkaitę. Ne vienerius metus Maltoje gyvenanti moteris šiuo metu dėl karantino daugiausia laiko praleidžia namie, kur rūpinasi dukra Dorotėja (9 m.) ir pagranduku – Adomu (2,5 m.). Vyriausiasis Violetos sūnus Matas, kuris vasarą minės 14-ąjį gimtadienį, jau daugiau nei metus gyvena su tėčiu Lietuvoje. Ar lengva mamai buvo „paleisti“ savo pirmagimį?

„Nesvarbu, kiek vaikui metų - atsiskyrimas visada yra jautrus momentas. Bet sūnus ilgą laiką gyveno su manimi Maltoje ir tėtį matydavo rečiau, todėl natūralu, kad jam norėjosi patirti, ką reiškia gyventi su tėvu. Mačiau, kaip sūnui tai svarbu, todėl negalėjau nereaguoti. Mano buvęs vyras labai atsakingas žmogus ir nuoširdžiai džiaugiuosi, kad jiedu išsaugojo artimą ryšį. Su Matu susiskambinu kone kasdien, jis dažnai sako, kad mane myli ir net prie savo paauglių draugų – tai labai šildo širdį. Taigi nepaisant atstumo, tebesu sūnui svarbus žmogus,“ – šypsodamasi sako Violeta.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Violetos Repčenkaitės gyvenimo akimirkos

Moteris tikina kol kas neplanuojanti grįžti gyventi į Lietuvą, nes Malta jau tapusi antraisiais namais, bet neatmeta galimybės, jog vieną dieną pakels sparnus ir iš salos. 

„Mano širdis seniai padalinta į dvi dalis – viena yra likusi Lietuvoje, kita – Maltoje. Tačiau niekada negali žinoti, kur dar nuneš likimas. Šiuo metu galvoju, kad galėčiau gyventi bet kurioje pasaulio šalyje – svarbu, jog nebūtų karo aplink. Juk ir Malta mano gyvenime atsirado labai spontaniškai: su vyru ir vaikais atostogavome Italijoje, bet dėl prasto oro nutarėm aplankyti netoliese įsikūrusią Maltą. Ši sala tiesiog užbūrė – aiškiai pajutau, kad turiu joje likti,“ – prisiminimais dalinasi Violeta.

Visgi pradžia naujoje vietoje tapo nelengvu išbandymu šeimai – moters antroji santuoka nutrūko. Vyras grįžo į Lietuvą, o Violeta su vaikais liko gyventi saloje ir, kaip pati sako, iš visų jėgų bandė stotis ant kojų. Ji toliau sėkmingai tęsė modelio karjerą, o po kiek laiko pradėjo organizuoti sąmoningumo ir savęs pažinimo stovyklas, į kurias moterys važiuoja iš viso pasaulio.

„Kelias į šią veiklą veda per mano pačios asmenines patirtis. Nes tik išgyvenęs tam tikrus dalykus gali sukaupti išminties, kuria po to gali dalintis su kitais. Skyrybos niekada nėra lengvas išbandymas, o aš juk buvau patyrusi dvejas. Taigi reikėjo laiko suprasti, kas įvyko ir galiausiai suvokiau, kad šios santuokos nebuvo klaidos, bet atvirkščiai – svarbios pamokos ir dovanos,“ – tikina moteris. 

REKLAMA

Po kiek laiko Violeta ištekėjo trečią kartą už vietos verslininko ir susilaukė sūnelio, tačiau šiuo metu pora skiriasi. Moteris neatvirauja, kas nutiko, tačiau kalbėdama apie ankstesnes skyrybas pabrėžia, kad labai svarbu tarpusavio bendrystė ir supratimas.

Taip pat išgirsite, kokią svajonę Violeta pradėjo įgyvendinti, tačiau dėl karantino teko pristabdyti darbus, kaip paminėjo net dvi Mamos dienas ir ką jai reiškia būti lietuve?

„Aš visada su didžiuliu pasididžiavimu pabrėžiu, kad esu lietuvė. Ir kai manęs maltiečiai klausia, ar visos moterys Lietuvoje tokios žavios – nuoširdžiai atsakau, kad tikrai taip,“ – juokiasi Violeta.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
H
Hey
2020-05-11 19:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu blyn kokia paukstyte! Ir tipo cia dabar reikia visa tai priimti kaip normalu dalyka.Visi tipo laimingi,gyvenimo pamokos ismoktos,liuks! Wow! Tikrai kazkas negerai su sia persona,matomai per aukstai skraido padebrsiais...
Atsakyti
-26

N
Nu
2020-05-11 17:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
nekas... ir trečias kartas melavo...
Atsakyti
-6

N
Ne
2020-05-12 13:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia gyvenimo statistika trys santuokas ...kazkas baisaus..vaikai nuo skirtingu tevu...
Kreivas poziuris zurnalistu...ar reikia viesinti
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų