Renginių organizatorė Arlauskienė įvardijo didžiausius iššūkius, organizuojant šventę dabar: situacija pasikeitė

Tikriausiai garsiausia Lietuvos renginių organizatorė Rasa Arlauskienė atvira – situacijai dėl koronaviruso grėsmės besikeičiant kone kasdien, keičiasi ir žmonių įpročiai. Anksčiau ruduo būdavo vienas įtempčiausių laikotarpių, o kviestinė publika per vieną dieną būdavo pakviečiama net į kelis renginius vienu metu, o štai dabar žmonės čia lankyti bijosi.

14

Naujienų portalui tv3.lt R. Arlauskienė atvirai papasakojo apie didžiausius iššūkius, su kokiais tenka susidurti organizuojant renginius, o taip pat užsiminė, kokia, tikėtina, bus ateitis.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renginių organizatorė Arlauskienė įvardijo didžiausius iššūkius, organizuojant šventę dabar: situacija pasikeitė

Žinoma moteris priminė, kad vos tik pasibaigė karantinas, įvairūs renginiai, organizuojami atvirose erdvėse, atsigavo beveik iškart. „Kviestiniai svečiai džiaugėsi galėdami vėl susitikti ir bendrauti, kaip anksčiau. Tačiau sparčiai besikeičiant situacijai, rugsėjo antroje pusėje pajutome, kad vėl po truputį grįžta baimė lankytis renginiuose“, – pastebėjo ji.

R. Arlauskienė įvardijo, su kokiais didžiausiais iššūkiais jai ir jos komandai dabar tenka susidurti kiekvienąkart, panorus suorganizuoti šventę: „Užtikrinti svečių saugumą, laikytis nurodymų ir taisyklių, diktuojamų pandemijos. Žmonės yra žmonės – jie nori renginiuose bendrauti, apsikabinti, liestis, šitaip rodant bičiulystę, draugystę, artumą ir vienas kito pasiilgimą.“

Tiesa, dėl šios priežasties žinoma moteris nuolat konsultuojasi ir su kitais. „Pasitariame su kitais renginių organizatoriais bei viešbučiais ir restoranais, kuriuose vyksta renginiai, nes jie pirmieji gauna informaciją apie naujus reikalavimus“, – pasakojo ji.

Paklausta, ar įmanoma surengti renginį besilaikant visų reikalavimų, R. Arlauskienė buvo atvira: „Žinoma, 100 proc. tai yra neįmanoma, ypač, jei renginys yra labai populiarus. Kad ir ką bedarytum, kur daug žmonių, taisyklių paisymas yra sunkiai kontroliuojamas. Renginiams samdome daugiau žmonių, prižiūrinčių tvarką. Jie prižiūri, kad svečiai dėvėtų kaukes, kai jų reikia. Kita vertus, patirtis rodo, kad renginiuose primityvių kaukių dėvėjimas, ir, taip vadinamas saugus atstumas, negelbsti nuuo jokių virusinių ir infekcinių ligų. Didžiausias žmogaus priešas yra panika. Panika kelia stresą, o stresas mažina žmogaus imunitetą. Taigi, esu įsitikinusi, kad kuo mažiau stresuojame, kuo mažiau baiminamės, tuo mažiau blogų dalykų nutinka.“

REKLAMA

Tiesa, patikrinimo vakarėlio metu renginių organizatorė teigė dar nesulaukusi, tačiau dėl to nesibaimina – yra įsitikinusi, kad kartu su savo komanda daro viską, kad reikalavimų būtų laikomasi.

Panaikinus karantiną, kai kurie R. Arlauskienės rengiami vakarėliai kviestinei publikai tapo mokami – čia panoręs apsilankyti svečias turėjo sumokėti 15 eurų. Žinoma moteris pasakojo, kad to išskirti neverta, mat visuomet būdavo įvairių renginių. „Darėme bei darome ir mokamus, ir nemokamus renginius. Čia viskas priklauso nuo renginio formato“, – sakė ji.

Esant normalioms sąlygoms, ruduo būdavo kupinas renginių, tačiau dabar situacija kiek kitokia. „Rugpjūtis ir rugsėjis – gana intensyvūs, tačiau, galimai, spalis ir lapkritis bus kitokie, nei įprastai. Viskas priklausys nuo to, ar bus sugriežti reikalavimai, o gal bet kokie renginiai netgi bus uždrausti“, – sakė R. Arlauskienė.

Tiesa, ir dabar žinomai moteriai darbo netrūksta. „Turiu nemažai planuojamų renginių, tačiau labiau kamerinio tipo, privačių. Užsakovai stebi situaciją ir atsargiai žiūri į didelius renginius“, – pokalbį baigė ji.


Rašyti komentarą...
g
gafvarast
2020-10-17 19:30:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetаinė suaugusiems, nоrintiеms sųsirasti partnеrį, nоrintiems pаšimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų