Renata Norvilė pasidalino savo grožio paslaptimi: tai gali kiekviena

Atlikėja Renata Norvilė – trijų vaikų mama ir tituluota gražuolė, kurios gyvenimas suplanuotas minutėmis. Nepaisant to, ji puikus pavyzdys visoms moterims, kad nėra priežasčių blogai atrodyti. Laidai „Raudonas kilimas“ išskirtinį interviu davusi moteris atskleidė, kad tikroji jos grožio paslaptis – ne nesibaigiančios grožio procedūros, o miegas ir teigiamos emocijos.

„Labai greiti tie ritualai, prieš miegą ir ryte atsikelti šiek tiek anksčiau, tai va tiek tų ritualų. Svarbiausia būk laimingas ir tiek. Aš turiu šeimą, aš turiu vaikus, aš turiu namus, aš turiu tėvus sveikus, visi sveiki gražūs, gal tai ir svarbiausia. Nereikia apsikrauti blogomis mintimis ir nuotaikomis, neieškoti kabliukų, nes jų nereikia. Geras tas mano vyras, negeria, nerūko, nesimuša, aš esu laiminga. Tai aš manau, kad grožio paslaptis laimėje“, – gyvenimu mėgautis pataria šiemet 40-imtą gimtadienį švęsianti moteris.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Norvilai ryžosi atviram interviu: šeimoje būna visko

Viena žaviausių šalies damų tikina, kad tikrai ne liaunas liemuo yra svarbiausia.

„Kai tu šypsaisi pozityvas skleidžiasi iš tavęs ir norisi su tavimi bendrauti“, – teigė ji.

Kasdieniniuose rūpesčiuose paskendę sutuoktiniai pripažįsta, kad ir romantikos jų santykiuose pastaruoju metu iš tiesų trūksta, tačiau jiedu stengiasi į viską žiūrėti pozityviai bei džiaugtis tuo, ką turi.

Jai pritarė ir jos vyras žinomas atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis. „Neseniai žiūrėjau Leonido Donskio ir Jono Meko pokalbį ir ten tikrai labai gražiai Donskis klausia, bet labai sudėtingai. Ir ant kiek Mekas paprastai visą tai atsako ir aš pagalvojau, gal iš tiesų ta gyvenimo paslaptis ir slypi paprastume, lengvume ir ramybėje“, – filosofiškai kalbėjo Deivis.

Prieš daugiau nei dešimtmetį viename muzikiniame projekte susipažinę Deivis ir Renata Norvilai šiandien gyvena, kaip patys sako, įprastą gyvenimą. Koncertinė veikla, nauji muzikiniai projektai bei namuose augantys trys vaikai neretai išvargina, tad jų poroje pasitaiko visko. Sutuoktiniai mano, kad jie niekada nesijautė tobula šeima, kokiais juos tituluoja šalies spauda.

Visą pokalbį apie garsios poros santykius žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų