renata norvilė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renata norvilė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renata norvilė“.

Išvydę, ką savo rankomis kuria Renata Norvilė, nustemba daugelis: artimieji turi ir priekaištų

Atlikėjos Renatos Norvilės (44 m.) kasdienybėje netrūksta darbų, tačiau laisvu metu ji atsipalaiduoja pasinerdama į mėgstamas veiklas – jau ne vienerius metus užsiima rankdarbiais. Renata gamina unikalius laikrodžius, vazas, padėkliukus, yra išbandžiusi žvakių ir jasmonito liejimą, o visai neseniai atrado save ir gėlių gamyboje. Tiesa, atlikėjos daromos puokštės nėra įprastos – jos gaminamos iš muilo.
2024-06-16

Deivis Norvilas – apie ūkio darbus, vaikus ir sceną: energijos atiduodi labai daug

Birželio 13-ąją atlikėjas Deivis Norvilas švenčia 44-ąjį gimtadienį. Tiesa, jį pasitinka gan ramiai – visgi neslepia, kad gali nutikti ir netikėtumų. „Jei manęs nepamatysite renginyje penktadienį, reiškia, kad buvo geras gimtadienis“, – šmaikštauja žinomas vyras.  „Lėksime į Nidą, pasisėdėsime ten su draugais. Gimtadienius visada švenčiu su šeima, draugais.
2024-06-13

Renata Norvilė prabilo apie vaikų „ožiukus“ ir sūnų Rėjų: būna, kad ir žaislus svaido

Tris vaikus kartu su vyru, atlikėju Deiviu Norvila (43 m.) auginanti Renata Norvilė (44 m.) neslepia, kad jos du mažesnieji sūnus – tokie pat muzikalūs, kaip kad ir jie patys. Vaikai skambindami pianinu praleidžia nemažai laiko, ir, kaip teigia pati moteris, kartais dėl vietos prie instrumento net pešasi. „Juos kartais tenka skirti“, – juokiasi atlikėja. Nors neseniai praūžė vaikų atostogos, Norvilų šeima jų neišnaudojo kelionei į užsienį.
2024-04-08

Norvilai įsileido į idealia laikomą santuoką: yra dalykas, ką Renatai vis dar sunku padaryt

Laidoje „Pasikalbėkim“ – Valentino dienos nuotaikos. Žinoma pramogų pasaulio pora Renata ir Deivis Norvilai atvirai prakalbo apie judviejų santykius. Dainininkai, laidų vedėjai kartu jau daugiau nei 12 metų, o jų santuoka neretai įvardijama kaip viena idealiausių ir tvirčiausių. Visgi Deivis tikina, kad tokie epitetai jam kelia šypseną, nes patys savęs nelaiko tobula pora. Renatos teigimu, jų namuose taip pat kyla konfliktai, o santykiai patyrė įvairių išbandymų.
2024-02-14

Išklausius Norvilų žodžius nusprendė pasisakyti viešai: „Užteks apsimetinėti“

„Taip smagiai susiklausė Renatos ir Deivio Norvilų interviu laidoje „Pasikalbėkim“, nuostabi pora, kuri turėtų tapti pavyzdžiu, kai aplink tiek apsimetinėjimo ir melo apie tobulus santykius, nes, pripažinkim – tobulų porų paprasčiausiai nebūna“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Viktorija. Gražu žiūrėti, kaip žinomi žmonės atvirai pasakoja, kad santykiuose būna visko – ir pykčių, ir kivirčų, ne tik viskas vien gražu ir pūkuota.
2024-02-12

Norvilai atskleidė savo santykių kuriozus: „Jis iki pažaliavimo reikalavo, kad atsiprašyčiau“

Laidoje „Pasikalbėkim“ – artėjančios Valentino dienos nuotaikos. Apie meilę ir santykius atvirai prakalbo garsi pramogų pasaulio pora Renata ir Deivis Norvilai. Dainininkai, laidų vedėjai kartu jau dagiau nei 12 metų, turi tris vaikus, o jų santuoka neretai įvardijama kaip viena idealiausių ir tvirčiausių. Visgi Deivis tikina, kad tokie epitetai jam kelia šypseną, nes patys savęs nelaiko nei tobula, nei išskirtine pora.
2024-02-11

Renata Norvilė atkartojo mamos jaunystės kadrą: moterų panašumas – stulbinantis

Nors apie pačią atlikėją Renatą Norvilę žinome gan daug, moteris nedažnai atvirauja apie savo vaikystę ir tėvus. Panevėžio muzikinio teatro spektaklyje „Muzikos garsai“ pasirodžiusi moteris prisiminė sentimentalų įvaizdį, kuris jai labai priminė jos mamos nuotrauką. Pasidalijusi savo ir mamos jaunystės nuotraukomis, sekėjai suskubo girti, kad moterys panašios it du vandens lašai. Socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo savo ir mamos kadrais, kuriuose matomas jųdviejų panašumas.
97 2024-02-08

Renata Norvilė prakalbo apie šeimą ir buities darbus: „Neleidžiame sau sėdėti ant sofos“

Dainininkė Renata Norvilė (44 m.) su vyru Deiviu (43 m.) ir vaikais – septintoku Emiliu ir septynerių Rėjumi – didelę dalį laisvo laiko praleidžia gamtos prieglobstyje – sodyboje Zarasų krašte. Rutina jų šeimoje beveik neegzistuoja – kaip teigia moteris, jų namuose visi gyvena lėkimo ritmu. Renata pasakoja, jog sodybą Zarasų krašte Norvilai jau laiko antrais namais. Nors ir ten nėra visų patogumų, pasak jos, tai – puiki vieta atsigauti.
2023-10-14

Renata ir Deivis Norvilai: „Tai buvo meilė iš paskutinio žvilgsnio“

Televizijos žiūrovams puikiai pažįstamas atlikėjų duetas – Renata ir Deividas Norvilas-Deivis – žavi ne tik ant scenos. Tokia pat charizma ir puikiais tarpusavio santykiais jie gali pasigirti ir kasdienybėje. O apie netikėtai užgimusią meilę, naujus projektus ir gyvenimą, užgesus scenoms šviesoms, šeimyninis duetas papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“. „Tai – viso gyvenimo projektas. Mes kartu gyvename, kartu scenoje dainuojame.
111 2023-10-14

Renata Norvilė išlydi jaunėlį sūnų į mokyklą: „Su keliais vaikais susidaro didelės sumos“

Renatos ir Deivio Norvilų jauniausiam sūnui, padaužai Rėjui jau šį rugsėjį sueis 7-eri. Su gražia sukaktimi berniukas pradės ir naują etapą – nuo rugsėjo 1-osios jis varstys mokyklos duris. Kaip tikina Renata Norvilė (44 m.), šis periodas naujų potyrių atneš ne tik vaikui, bei ir tėvams. „Visada  yra jauduliuko...“ – neslėpė ji.  „Pagaliau, jau ir trečiasis mano vaikas eis į pirmąją klasę“, – sulaukusi naujienų portalo tv3.lt skambučio juokdamasi kalbėjo R. Norvilė.
57 2023-08-31
REKLAMA
REKLAMA

Renata Norvilė – apie staigmenas, šeimos vertybes ir trankius vakarėlius: visa tai ne man

Atlikėja Renata Norvilė – tikras harmonijos ir pozityvo šaltinis. Birželio 29 dieną, po Joninių šurmulio, 44-ąjį gimtadienį švenčianti moteris portalui tv3.lt pasakoja, kad visuomet buvo ramybės šalininkė: tai jai leidžia atsipalaiduoti, būti savimi ir kitus žmones pamatyti tikrus, be kaukių. „Vaikus visada mokau skirti dėmesį“, – neslepia ji. Moteris tikina, kad šiemet tiek jos, tiek vyro gimtadienio šventė – nesibaigiančioje darbų sūkuryje, tad ir šią teks atidėti.
2023-06-29

Renata Norvilė – apie atmintin įsirėžusius Vytauto Kernagio žodžius: „Prisimindama juos, aš taip ir padariau“

Atlikėja Renata Norvilė (43 m.) televizijos žiūrovams puikiai pažįstama – tiek jos dainos, tiek projektai žydruosiuose ekranuose matomi dažnai. Prieš beveik 20 metų moteris sudalyvavo viename pirmųjų išlikimo šou, kurį šiandien prisimena su nostalgija. „Čia buvo vienas gražiausių ir įsimintiniausių laikų, kuriuos prisimenu savo gyvenime“, – dalijosi ji.
2023-06-02

Renata Norvilė prisiminė „Džiungles“: pasiėmiau vienintelį daiktą – kvepalus

Išlikimo realybės šou „Džiunglės“ 2004 m. šokiravo daugybę televizijos žiūrovų. Dalyviai priimdavo net tokius iššūkius, kaip 5 dienas išgyventi be maisto, geriant tik vandenį. Antrą vietą šiame šou užėmusi Renata Norvilė atskleidė triukus, padėjusius išlikti projekte. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ Renata dalinosi prisiminimais apie žiūrovus prie televizijos ekranų prikausčiusią laidą.
2023-05-29

Renata Norvilė – apie antruosius namus ir ateities planus: laukiame, kada pagaliau mūsų vaikai užaugs

Dainininkė Renata Norvilė (43 m.) su šeima didelę dalį laisvo laiko praleidžia gamtos prieglobstyje – sodyboje Zarasų krašte. Moteris sako esanti tikra gamtos mylėtoja ir neatmeta galimybės į kaimą ateityje persikraustyti visam laikui. Renata pasakoja, jog sodybą Zarasų krašte Norvilai jau laiko antrais namais. Nors sodyboje ir nėra visų patogumų, pasak jos, tai – puiki vieta atsigauti. „Dažniausiai būname sodyboje, ir vasarą, ir žiemą ten leidžiame laiką.
2023-05-18

Renata Norvilė – apie šeimos tradicijas ir maisto gaminimą: „Mano vyras šeimoje kulinaras“

Atlikėjų Renatos ir Deivio Norvilų namuose neseniai praūžė itin aktyvus laikotarpis. Jie ne tik ruošėsi didžiausioms metų šventėms, bet ir patys sukosi tarp darbų. Kaip tvirtina Renata Norvilė (43), tradicijos jų šeimoje – itin svarbios. Viena žinomiausių lietuvių pramogų pasaulio porų Deivis ir Renata Norvilai šeimos tradicijų turi nemažai. Kaip sako moteris, svarbiausia tradicija – šventinį laiką skirti artimiausiems. „Tradicijų tikrai su šeima turime gan daug.
2023-01-06

Renata Norvilė atskleidė, kaip kovoja su ligomis: „Imunitetą stiprinu natūraliais būdais“

Artėjant didžiajam peršalimo ligų ir virusų sezonui žmonės ieško įvairių būdų, kaip galėtų apsaugoti savo organizmą. Norint sustiprinti savo imuninę sistemą gyvenant atšiauresnio klimato sąlygomis, neretai vien sveikos mitybos neužtenka. Kas gali padėti šaltąjį sezoną išlikti sveikiems ir žvaliems?  Sveikatos ir sveikos gyvensenos laidoje „Sveikas rytojus“ buvo kalbama apie imuniteto stiprinimo būdus, kas sukelia peršalimo ligas ir kaip nuo jų apsisaugoti, rašoma pranešime spaudai.
2022-11-01

Po Deivio Norvilo juokelio žmona Renata nedaugžodžiavo: „Aš galiu išeiti“

Pora ir scenoje, ir gyvenime Deivis ir Renata Norvilai ne tik pradžiugina puikiu humoro jausmu, bet ir neretai vienas kitą šmaikščiai patraukia per dantį. Tuo šį vakarą įsitikino ir TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovai.  Laidoje apsilankiusi šeima pasakojo, kad Deivis šiemet scenoje švenčia svarbų jubiliejų – 25 metus. Juokaudamas vyras vis teiravosi vedėjų, kodėl jo jubiliejaus proga į laidą jie pasikvietė ir žmoną Renatą. „Aš nežinau, kodėl jūs ją pakvietėte.
151 2022-10-12

Svarbią progą minintis Deivis prisiminė auksinius laikus: „Tikrai esu uždirbęs milijoną“

Pora ir scenoje, ir gyvenime, Deivis ir Renata Norvilai, užburia savo charizma ir tarpusavio santykiais. Jie ne tik pradžiugina puikiu humoro jausmu, bet ir neretai vienas kitą šmaikščiai patraukia per dantį. Tuo šį vakarą įsitikins ir visi TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovai. Svarbaus jubiliejaus proga čia apsilankiusi šeima prabils ne tik apie asmeninio gyvenimo užkulisius, bet ir prisimins praeitį.
2022-10-12

Renata Norvilė – apie sėkmingos santuokos receptą ir Arūno Valinsko indėlį: prisiminė jo prašymą

Prieš 10 metų, rugsėjo 29-ąją, prie altoriaus žengė Renata ir Deividas Norvilai, prisiekdami vienas kitam amžiną meilę. Partneriai tiek scenoje, tiek namuose, šiandien jie kartu augina 2 berniukus, kuriem rodo laimės pavyzdį. Ši diena porai – itin darbinga. Kaip tikina Renata, nors ir šventės jie niekada nepamiršta, su darbingai metais atkeliauja ir darbingos, brandžios vestuvių metinės, kurias jie praleis koncerte.
193
2022-09-29

Renata ir Deivis Norvilai atskleidė, kaip rūpinasi savo sveikata: „Nelaukiame, kol susirgsime“

Televizijos žiūrovams puikiai pažįstamas įvairių televizinių projektų, dainininkų duetas – Renata ir Deivis Norvilai, stebina žiūrovus savo nuolatiniu užsidegimu, energija bei geru humoro jausmu. Šeimyninis duetas ne tik nuolat kartu dirba, bet ir augina du sūnus – Rėjų ir Emilį, todėl žinomai Lietuvos porai yra labai svarbu išlaikyti gerą sveikatą, savijautą bei energiją.
2022-09-13

Renata Norvilė – apie artėjantį naują etapą ir sūnų Rėjų: „Jei jam kažkas nesigauna, būna tikra tragedija"

Vasaros spinduliams šildant vis mažiau ir mažiau, šeimos vis dažniau pagalvoja apie artėjančius mokslo metus. Naujam mokslo sezonui ruošiasi ir atlikėjų Deivio ir Renatos Norvilų šeima. Viena gražiausių pramogų pasaulio porų, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai vasarą leido keliaudami po Lietuvą. Jie su sūnumis buvo projekto „Maisto kelias“ dalyviais ir lietuviams pasakojo apie gražiausius ir įdomiausius šalies kampelius. „Mums aptiko labai daug vietų.
62
2022-08-30

Maršrutai Lietuvoje: ką Norvilai siūlo aplankyti Biržuose, Rokiškyje ir Birštone?

Gastronominių kelionių laida „Maisto kelias“ atkeliavo prie finišo linijos. O paskutinę šios vasaros laidą, aplankę Biržus, Rokiškį ir Birštoną, Norvilų šeimyna TV3 žiūrovams pažers netikėtų, romantiškų staigmenų... Laidos herojai Renata ir Deivis Norvilai bei jų vaikai šią vasarą įveikė ne vieną tūkstantį kilometrų, siekdami televizijos žiūrovams atskleisti dar neregėtas Lietuvos vietas bei perteikti įspūdingiausius kulinarinius atradimus.
65 2022-08-26

Norvilai netoli Marijampolės atrado netikėtą vietą: ko dar lietuviai nėra matę savo šalyje?

Jau šį šeštadienį žiūrovai išvys dar vieną, staigmenų kupiną TV3 laidą „Maisto kelias“ su Norvilų šeima priešakyje. Šįkart laida kelsis į Birštoną ir Marijampolę – ką kelionių šou herojai siūlo pamatyti šiuose miestuose? Kaip ir pridera kiekvienam keliautojui, savo kelionės maršrutą reikia pradėti nuo tinkamo pasiruošimo ilgoms valandoms kelyje. Laidos herojai šį kartą nusprendė išbandyti šį tą naujo.
2022-08-18

TOP vietos, kurias būtina aplankyti pajūryje: Norvilai dalijasi savo rekomendacijomis

Aštuntoji kelionių ir kulinarinių receptų laida „Maisto kelias“ atkeliauja į televizijos ekranus. Šį kartą TV3 projekto herojais tapusi Norvilų šeimyna pramogaus ir keliaus po Palangą, Klaipėdą ir Telšius. Daugelis iš mūsų sunkiai įsivaizduotų vasarą be nuostabaus Lietuvos pajūrio, o ypač tam pritartų iš čia kilęs Deivis. Akivaizdu, kad čia apsilankyti yra tiesiog būtina! „Gimiau ir užaugau Klaipėdoje. Čia praleidau labai daug laiko, visko patyriau, tobulėjau, svajojau.
2022-08-12

Kelionės Lietuvoje: TOP vietos Šakiuose ir Prienuose, kurias būtina aplankyti su vaikais

Išskirtinė gastronominių kelionių laida „Maisto kelias“ kas kartą žiūrovams pristato dar neatrastas, tačiau aplankyti būtinas, vis kitas Lietuvos vietas. Šįkart TV3 projekto herojais tapusi Norvilų šeima savo nuotykius tęs Šakiuose ir Prienuose. Čia jų lauks išskirtinės pramogos visai šeimai!  Renata, Deivis bei jų vaikai nenustoja stebinti žiūrovų. Vienos kelionės keičia kitas, o įspūdžių tik daugėja. „Esame be galo laimingi ir visuomet po dienos kelionių grįžtame kupini įspūdžių.
2022-08-05

Maršrutai Lietuvoje su vaikais: kokios pramogos Norvilų laukia Molėtuose ir Vilniuje?

Kulinarinio turizmo gido „Maisto kelias“ herojais tapusi Norvilų šeimyna tęsia savo nuotykius po Lietuvą. Netikėti istoriniai atradimai ir nepamainomos gastronominės patirtys šį šeštadienį jų ir visų TV3 žiūrovų lauks Molėtuose ir Vilniaus mieste. Televizinis projektas „Maisto kelias“ jau gerokai įsibėgėjo, tačiau tai nereiškia, kad Lietuvoje lieka vis mažiau lankytinų, žadą atimančių vietų.
2022-07-29

Savaitgalio išvykos Lietuvoje: Deivio Norvilo gimtojoje Klaipėdoje – net 9 pamatyti būtinos vietos

TV3 laida „Maisto kelias“ su Deiviu ir Renata Norvilais bei jų sūnumis Emiliu ir Rėjumi priešakyje įsibėgėja! Šį šeštadienį šeima leisis jau į trečiąją kelionę, kurios metu pažins didingąjį Klaipėdos miestą.
2022-07-08

Norvilų kelionės po Lietuvą tęsiasi: ką visai šeimai nuveikti Birštone, Jonavoje ir Zapyškyje?

Kulinarinių atradimų bei kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“ įsibėgėja! Jubiliejinio TV3 laidos sezono herojais tapusi charizmatiškoji pramogų pasaulio pora, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, kartu su sūnumis Emiliu ir Rėjumi leidžiasi jau į antrąją kelionę. Jos metu šeima iš naujo pakvies pažinti įspūdingiausias Birštono bei Kauno rajono vieteles.
2022-07-01

Renata Norvilė – apie praėjusius metus ir naujus vėjus: vyras nustebino dovana

Saulėtą birželio 29-ąją dieną 43-ąjį gimtadienį švenčianti atlikėja Renata Norvilė spindi optimizmu – gyvenime pakanka ir džiaugsmo, ir linksmų akimirkų su kaupu. Nors ir daug linkėjimų moteris sau neturi, ji savo norus dalija svarbiausiems – savo šeimai. Renata Norvilė paprastai gimtadienius sutinka ramiai ir be pompastikos – taip ir šiemet. „Skambių ir trankų gimtadienių aš niekada nemėgau. Visada švenčiu mažame artimųjų rate, dažniausiai gimtadieniai vyksta mūsų sodybėlėje.
50
2022-06-29

Renata Norvilė su kolegėmis pristato naujieną: siunčia svarbią žinutę

Populiariosios klasikos atlikėjų grupė „La Forza“ savo gerbėjus kviečia į ypatingą premjerą. Su nauja daina pristatoma ir nauja programa, kuri bus ir nauja stiliaus kryptis grupei, perėjimas prie disko stiliaus. Naujausia scenos deivių daina „Kartu“ įkvėpta pastarųjų metų ir mėnesių įvykių, o svarbiausia jos žinutė – vienybė ir meilė yra ta jėga, kuri padės įveikti išbandymus. Muziką ir tekstą dainai parašė kompozitorius Deivydas Zvonkus, rašoma pranešime spaudai.
2022-06-27

Norvilų šeima pradeda keliones po Lietuvą: ką su vaikais nuveikti Druskininkuose?

Jau rytoj, šeštadienį, prasideda kulinarinių kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“! Penktojo TV3 laidos sezono herojais tapusi viena gražiausių pramogų pasaulio porų, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, kartu su sūnumis Emiliu ir Rėjumi drąsiai pasiners į naujų skonių bei nuotykių paieškas.
58
2022-06-24

Apie naują veiklą prabilusi Renata Norvilė: „Vaikai mane priverčia pasitempti“

Trijų vaikų mamai ir dainininkei Renatai Norvilei veiklų tikrai netrūksta, tačiau šią vasarą kartu su šeima – vyru Deiviu bei sūnumis Rėjumi ir Emiliu – ji nusprendė priimti dar vieną iššūkį. Jau visai netrukus šeima pasiners į gastronominių atradimų paieškas ir su TV3 kulinarinių kelionių po Lietuvą projektu „Maisto kelias“ ims keliauti po mūsų visų mylimą šalį. Penktąjį sezoną skaičiuojantis projektas į eterį sugrįžta atsinaujinęs.
2022-06-17

Renata Norvilė – apie ryšį su sūnumis, talentą ir panašumus: dėl vieno berniukai dažnai pykstasi

Deivido-Deivio ir Renatos Norvilų duetas jau seniai užsitarnavo savo, kaip puikių muzikantų, titulą. Visai neseniai trijų vaikų mamai teko patirti, ką reiškia ant scenos užlipti kartu su sūnumi. „Man net ausyse spengė nuo jaudulio. Aš net neprisimenu pirmųjų savo natų“, – atvirauja Renata. Moteris papasakojo apie duetą kartu su sūnumi ir nuo vaikystės pastebėtą talentą, dėl kurio šeimoje būna net ir peštynių.
2022-05-24

Renata Norvilė – apie vaikų skirtumus ir vyrą: atskleidė, koks Deivis yra namuose

Renata ir Deivis Norvilai – viena gražiausių Lietuvos pramogų pasaulio šeimų. Pora kartu augina tris vaikus – studentę Vanesą, penktoką Emilį ir penkerių Rėjų. Naujienų portalui tv3.lt R. Norvilė mielai papasakojo, kaip skiriasi poros atžalų charakteriai ir išdavė, kuris iš tėvų Norvilų šeimoje yra griežtesnis.   R. Norvilės vyresnėlė Vanesa mamos ir tėčio muzikinėmis pėdomis nepasuko – mergina studijuoja kosmetologiją.
2022-04-24

Deivis Norvilas prisiminė sunkų laikotarpį ir pažėrė kritikos valdžiai: kur tai matyta

Deiviui ir Renatai Norvilams pandemijos pradžia buvo sunki – prasidėjus karantinui ir uždraudus visus renginius, pora neteko pagrindinio pajamų šaltinio. Šiandien Deivis sako, jog vis dar pastebi problemų valdžios požiūryje į kultūrą ir renginius.  Deivis žodžių į vatą nevynioja – per pirmąjį karantiną Norvilų šeimai finansiškai buvo nepaprastai sunku. Pasak dainininko, prie to prisidėjo ne tik vienas po kito atšaukti renginiai, bet ir itin mažos ir pragyventi nepadedančios išmokos.
2022-02-23

Renata Norvilė neria į naują veiklą: „Norėjosi, jog žmogus stabtelėtų ir pasigrožėtų“

Žavioji dainininkė Renata Norvilė jau daug metų džiugina klausytojus savo nuostabiu balsu, o visai neseniai atrado veiklą, kuri, nors su muzika ir nesusijusi, žmones lygiai taip pat verčia grožėtis. Apsilankiusi kulinarinių TV3 pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ Renata atvirai papasakos apie karantino metu atrastą naują veiklą bei atskleis savo ir vyro Deivido Norvilo sėkmingų santykių paslaptį.
2021-12-03

Plaukų spalvą pakeitusi Renata Norvilė išdavė savo grožio paslaptis: svarbiausi – du dalykai

Būrys drąsių, žavingų ir labai skirtingų moterų rinkosi į vieną stilingiausių laikinosios sostinės viešbučių „Moxy Kaunas center“, kuriame jų laukė neeilinė patirtis. Probacijos pareigūnė, finansų analitikė, statybų inžinierė, pilvo šokėja – šių ir kitų specialybių damos čia rinkosi dėl vieno tikslo – visos siekia tapti Lietuvoje ir užsienyje žinomo prekės ženklo veidu.
2021-11-17

Renata Norvilė nustebino išvaizdos pokyčiais: tam ryžtis teko pralaimėjus lažybas

Renata Norvilė savaitgalį nustebino išvaizdos pokyčiais. Moteris socialiniuose tinkluose pasirodė atsinaujinusi plaukų spalvą – iš blondinės tapo ugniaplauke.  Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Renata, ši patikino – pokyčiai laikini. Tačiau priežastis, kodėl moteris ryžosi tapti ryškių plaukų savininke, originali – laidų vedėja pralaimėjo lažybas.  „Nieko čia įspūdingo tie plaukai.
2021-11-16

Renata Norvilė ryžosi pokyčiams: mėgstama veikla atvėrė naujus kelius

Dainininkė Renata Norvilė jau ne vienerius metus puoselėja neįprastą hobį – dirbinių iš epoksido dervos gamybą. Moteris šiandien džiaugiasi – mylima veikla po truputį virsta nauju verslu.  Renata pasakoja, supratusi, jog žmonėms patinka jos kuriami darbai jau tada, kai pirmą kartą ėmė jais dalintis socialiniuose tinkluose. Neilgai trukus, ėmė sulaukti ir užsakymų.
2021-10-04

Renata Norvilė – apie vaikus, laiką sodyboje ir neįprastą hobį: pas mus atvykę nesupranta, kur pateko

Dainininkė Renata Norvilė su šeima didelę dalį laisvo laiko praleidžia gamtos prieglobstyje – sodyboje Zarasų krašte. Moteris atskleidė jau porą metų puoselėjanti itin daug kruopštumo reikalaujantį hobį ir sako, neatmetanti galimybės į kaimą ateityje persikraustyti visam laikui.  Renata pasakoja, jog sodybą Zarasų krašte Norvilai jau laiko antrais namais.
2021-08-11

Netikėtas Deivio prisipažinimas: žmonai per Kalėdas nieko nedovanoja, bet turi tam paaiškinimą

Dainininkų šeima – Deivis ir Renata Norvilai – karantiną leidžia savo sodyboje, kurioje veiksmo tikrai netrūksta. Tai žinoma pora pripažino ir šventinėje „Gero vakaro šou“ laidoje, skirtai Naujujų metų išvakarėms. Kaip visuomet šmaikšti pora stebino tiek laidos vedėjus, tiek ir televizijos žiūrovus – jų gyvenimas tikrai neatrodo nuobodus. Kaip sakė Renata ir Deivis, sodyboje jie turi 2 prūdus. Vienas – Renatos, o kitas – Deivio. Tiesa, jie – kiek skirtingi. „Jis niekam neleidžia žvejoti.
2020-12-31

Norvilai šventes sutiks vieni: kartu nebus net vaikų

Vis sparčiau artėja didžiosios metų šventės, kurios šiemet bus kiek kitokios. Daugeliui žmonių teks atsisakyti tradicijų ir nelankyti artimųjų. Apie pasikeitusius planus prabilo ir Renata Norvilė, kuri pasakojo, kad greičiausiai šventes sutiks tik dviese su vyru Deividu, be savo 3 vaikučių. Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai prabilo apie švenčių planus bei atskleidė, kodėl šiemet Kūčias bei Kalėdas žada praleisti be vaikų.
2020-12-15

Kaip pagal etiketą valgyti bananą ir neapsijuokti?

Šeštadieniniame TV3 žaidime „galvOK“ apsilankė scenos numylėtiniai, atlikėjai Renata ir Deivis Norvilai. Pora varžėsi tarpusavyje skirtingose komandose, o žaidimo metu netrūko šmaikščių klausimų ir aistringų ginčų.  Jau pirmasis klausimas, kurį pasirinko Deivis ir Mantas Katleris, žaidimo dalyviams sukėlė didelių dvejonių.
2020-11-21

Norvilų stipraus imuniteto receptas: maudynės ežere, vaistažolės, polifenoliai ir gera nuotaika

Kūrybingi, talentingi, šmaikštūs ir dėmesio vienas kitam nestokojantys Renata ir Deivis Norvilai jau daugiau nei 12 metų džiaugiasi darniais santykiais. Juodviejų šeimoje – net trys vaikai, todėl žinoma pora atidžiai rūpinasi ne tik savo, bet ir atžalų sveikata, mityba ir imunitetu, kuris pasaulį purtančios koronaviruso pandemijos akivaizdoje yra vienas svarbiausių žmogaus sveikatos skydų.
2020-04-26

Norvilų sūnus tiesioginiame eteryje iškrėtė išdaigą: vedėjai nesulaikė juoko

Šeštadienį TV3 laidos „Gero vakaro šou“ gerbėjai prie savo televizorių ekranų išvydo specialią laidą iš namų, kurioje apsilankė numylėti pramogų pasaulio veidai. Nors šiuo metu negalime keliauti ar eiti į koncertus, bet linksmintis tikrai galime! Ir tai kviečiame daryti su išskirtine „Gero vakaro šou #IšNamų“ laida, kuri šeštadienio vakarą nukėlė į egzotiškuosius Karibus – kelionių ir atostogų išsiilgusiems tautiečiams palmės, muzika, bikiniai taps tikra atgaiva.
2020-04-25

Naujausias Deivio kūrinys – intriguoja: apdainavo santykius su žmona

Beveik 13 metų kartu gyvenantys ir dainuojantys Renata ir Deivis Norvilai pristato naujieną. Pagaliau pora turi dainą, kuri yra tik apie juos ir jų santykius. Dainos unikalumas atsispindi sukurtuose atlikėjo žodžiuose, tačiau tai dar ne viskas, pora nusprendė nufilmuoti išskirtinį vaizdo klipą. „Turėjau gražią melodiją ir metus laiko ją laikiau, padariau vos ne orkestrinį kūrinį. Vėliau ėmiau galvoti, kad reikia ją sukurti paprastesnę, todėl parašiau dainą, kuri yra skirta mums su Renata.
2020-04-07

Atvirai apie savo santykius prabilę Norvilai: nenorime, kad mus idealizuotų

13,5 metų – tiek vidutiniškai trunka statistinės šeimos gyvenimas iki momento, kai jau abu gali išrėkti, kad nekenčia vienas kito. Kaip atgaivinti santykius, kai skirtis dar nesiruoši, bet ir namo netraukia? Kaip įkvėpti save ir partnerį, ką reikėtų nuveikti, kai sąjunga trunka penkerius, dešimt, dvidešimt metų? Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Renata ir Deivis Norvilai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Ineta Stasiulytė ir psichologas Mykolas Truncė.
2020-01-26

Kazlauskienė prabilo apie Norvilų skolą: garsi pora jos negrąžina jau 12 metų

Laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankė garsi Lietuvos dainininkų pora Deivis ir Renata Norvilai. Abu jie atvyko išsiaiškinti, kuris iš jų gamina geriau, ir papasakoti apie savo ilgametės ir laimingos santuokos subtilybes. Jų pagamintus patiekalus vertino Liveta Kazlauskienė. Vertinant Renatos gamintas makaronų salotas su rūkyta vištiena ir Deivio gamintą keptą kiaulienos šoninę, Liveta prabilo apie garsios poros skolą, kurios jie iki šiol neatidavė.
2020-01-18

Norvilė mini ypatingą dieną: sau linki tik vieno

Atlikėja Renata Norvilė birželio 29-ąją švenčia 40-ąjį gimtadienį. Moteris jaučiasi itin laiminga, mat šią dieną ją supa šeima ir gamta. Paskutines pirmojo vasaros mėnesio dienas Renata su šeima leidžia sodyboje.   Moteris džiaugėsi, kad turi galimybę savo gimimo dieną praleisti gamtoje, apsupta mylimiausių žmonių: „Švęsiu gimtadienį su pačiais artimiausiais žmonėmis, tuos, kuriuos noriu matyti. Nors ir jubiliejus, bet norisi būti tarp nedidelio rato žmonių, tėvų, uošvių, vaikų ir vyro.
2019-06-29

Deivio žmona Renata ryžosi kompleksų šalinimui: aplinkiniai to nė nematė

Dainininkė, tituluota gražuolė, trijų vaikų mama, mylinti žmona ir energijos nestokojanti Renata Norvilė – tikras pavyzdys daugeliui, kaip suderinti sėkmingą karjerą bei darnų šeimos židinį. Šią vasarą 40-ies metų jubiliejų švęsiančios dainininkės grožis atrodo nepavaldus bėgančiam laikui. Buvusi manekenė bei ne vienam grožio konkurse dalyvavusi Renata sutiko pasidalinti savo grožio ir žavesio paslaptimi, kuri, pasirodo, yra išties labai paprasta, rašoma pranešime spaudai.
2019-03-14
Į viršų