Rapšys – kaip niekad laimingas: sužadėtinė nustebino staigmena

Gegužės 21-ąją bene didžiausia Lietuvos olimpinė viltis, plaukikas Danas Rapšys paminėjo 25-ąjį gimtadienį.

Socialiniuose tinkluose atletas pasidalijo įrašu, kuriame dėkojo visiems pasveikinusiems, o didžiausia padėka išreiškė sužadėtinei Jurintai.

„Visada vengdavau sureikšminti savo gimtadienius. Šiandien turiu tai padaryti. Aišku, galima sakyti, kad 25 metai, ketvirtis amžiaus, gražus skaičius, dėl to verta švęsti. Tačiau man svarbiau kita – juk dar neseniai 25 metai plaukime buvo jau veterano amžius. O aš jaučiuosi puikiai ir pasiryžęs siekti naujų pergalių.

Be to, šiandien mane ištiko staigmena. Kaip sakiau, gimtadienio nesureikšminu, tai ir šis rytas turėjo būti paprastas. Tačiau... Iškart po rytinės treniruotės (koks gražus tas žodis po priverstinių atostogų) sulaukiau sužadėtinės skambučio – atvažiuok padėti su buitiniais dalykais. Apsirengiu, išeinu iš Žemynos progimnazijos baseino, o lauke manęs laukia ir sužadėtinė, ir artimi draugai, ir krūva gimtadienio balionų! Geras jausmas, ypač kai jo nesitiki. Dėkoju visiems už sveikinimus – ir skambučiais, ir SMS, ir per socialinius tinklus. Tikiuosi, linkėjimai išsipildys“, – vylėsi vyras.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad paskutinėmis 2019-ųjų dienomis plaukinas Danas Rapšys priklaukė ant kelių ir paprašė savo mylimosios Jurintos Urbonaitės rankos. 

Apie geriausią 2019-ųjų sportininku pripažintą plaukiką D. Rapšį šiandien yra girdėję visi, vis dėlto už jo slepiasi lygiai tokia pati atkakli jo mylimoji. Jurinta dirba Finansinių Nusikaltimų tyrimų tarnyboje, yra pareigūnė, o karjera jai svarbi ne mažiau, nei jos sužadėtiniui.

Jurinta ir Danas susipažino dar besimokydami mokykloje, kai tapo klasiokais, o dabar kartu yra jau 9 metus.

„Viskas prasidėjo nuo labai vaikiškų ir mielų dalyku, tokių, kaip žvilgsniai, bendravimas žinutėmis, vėliau pirmieji pasimatymai  prie mokyklos ant suolelio. Buvome dar labai jauni – viskas atrodė kaip žaidimas. Sunku buvo įsivaizduoti, kad ta vaikiška draugystė mus atves iki to, kas esame dabar. Dabar Danas juokauja ir sako: „Tu man jau dabar esi žmona“, – su šypsena anksčiau yra pasakojusi Jurinta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų