Raisa Šarkienė išdavė jaunatviškumo paslaptį: kasdien sau kartoja, kad yra Lietuvos grožis

Dainininko Radži gerbėja, ekscentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė visai neseniai paminėjo 65-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris neslėpė, kad jaučiasi kur kas jauniau, o tai atsispindi ir jos išvaizdoje.

25

Naujienų portalui tv3.lt R. Šarkienė papasakojo apie tai, kaip rūpinasi savo išvaizda bei pasidalijo patarimu.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 65-erių Raisa Šarkienė išdavė grožio ir jaunatviškumo paslaptį: kasdien sau kartoja, kad yra Lietuvos grožis

Prie veidrodžio žarsto komplimentus

R. Šarkienė neslėpė, jog dėl savo išvaizdos sulaukia daug komplimentų, o ir pati nevengia jų sau pasisakyti. „Aš labai gražiai atrodau. Net pati save pagiriu, kai atsistoju prie veidrodžio. Atsistoju ir sakau: „Šarkiene, tu esi Lietuvos grožis“. Man dabar eina 66-eri, o jūs pasižiūrėkite, kaip atrodau.“ 

Paklausta, kokia būtų jos grožio paslaptis, visuomenės veikėja atskleidė, jog nieko ypatingo nedaro. „Nieko nedarau. Aš taip save myliu, kad nereikia net nieko daryti. Reikia save mylėti. Pirmoje vietoje esi tu, o tik vėliau – vaikai, anūkai. Mano vaikai tai žino. Aš myliu tik save ir galiu tai pasakyti prieš visą Lietuvą. Tik paskui eina šeima. Jeigu tu atiduodi viską kitiems, tuomet tu lieki tuščia, negraži“, – kalbėjo pašnekovė.

Pasak R. Šarkienės, jai visuomet svarbu gražiai atrodyti, todėl net į parduotuvę eina pasidažiusi bei pasipuošusi. „Manęs daug kas klausia ar aš sportuoju, bet aš to nedarau. Aš visada rūpinuosi savo išvaizda. Jeigu man reikia išeiti į parduotuvę, tuomet aš pasidažau ir apsirengiu gražiau. Kodėl aš turiu rengtis kaip 65-erių boba? Aš noriu rengtis it 40-metė. Man Dievulis davė gražias kojas... 

Aš pati labai stengiuosi. Prigalvoju visko. Drabužius pati dailinu. Nusiperku „Humanoje“ geros kokybės drabužius ir juos perdarau. Gyvenu iš pensijos, kuri yra 255 eur., todėl prisigalvoju visokių dalykų ir tikrai nesakau, kad tie drabužiai „Gucci“ ar kitokie. Nereikia verkti, kad maža pensija. Reikia savyje viską keisti“, – patarė moteris.

Dievina saldumynus

Nepaisant to, jog moteriai 65-eri, tačiau gali pasidžiaugti, jog jos kojos it nulietos. Kaip jau minėjo R. Šarkienė, ji nesistengia sveikai maitintis, o net priešingai – dievina saldumynus.

„Jokios mitybos neprisižiūriu. Negaliu dienos pragyventi be saldumynų. Taip, aš nemėgstu mėsos. Man geriau kiaušinis ar bulvė. Praktiškai valgau nedaug, bet saldumynų labai daug. Net naktį atsikeliu į tualetą ir būtinai nueinu į virtuvę suvalgyti kokį saldainį. Pas mane namuose net dabar kokios 6 dėžės saldainių yra.

Aš juos valgau kaip duoną. Į puodelį kavos aš dedu po 5-6 šaukštelius cukraus. Įsivaizduokit, man vaikai liepė, kad pasitikrinčiau cukrų kraujyje. Pasitikrinau ir viskas gerai buvo. Man net gydytojas pasakė, kad aš tą cukrų mėgstu, nes tai yra mano energija. Aš irgi su ekstrasensu apie tai kalbėjau ir jis man pasakė, kad nors ir kilogramais valgyčiau tą cukrų... Man nieko nebus, nes aš tokia energinga“, – atskleidė pašnekovė.

 


Rašyti komentarą...
O
Olga
2021-10-26 18:42:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi,kaip atominis karas.O gal ir gerai,kai kvailiai galvoja,kad jie protingi,o baisūs.kad jie gražuoliai.
Atsakyti
-21

A
Antanas
2021-10-26 22:06:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei taip graži nei ką tik vieno šulo trūksta.
Atsakyti
-15

B
Bl
2021-10-26 20:59:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha. Už 255eur pragivena. Melage. O gal striptizą šoka tokia gražuolė?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (46)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų