Radžis: „Ne vieną žinau, kuris norėtų būti manimi“

Dainininkas Radžis Aleksandrovičius Lukiškių kalėjime išbandė aktoriaus profesiją. Jis naujajame režisieriaus Tado Vidmanto seriale „Medikai paramedikai“ suvaidino plastinės chirurgijos tikslą ir rezultatą.

Pagal siužetą vyriškis ateina pas plastinės chirurgijos specialistus, kuriuos suvaidino aktoriai Marius Repšys bei Karina Stungytė, ir paprašo, kad jį padarytų tokį, kaip Radži. Na ir šaunieji chirurgai išpildo šį netikėtą prašymą.

Pasak Radži, filmuojantis buvusiose Lukiškių kalėjimo patalpose jam kilo neigiamų jausmų, bet pats procesas buvo lengvas ir įdomus.

„Pati mintis, kad manimi norėtų kažkas būti, jau gan sena. Ne vieną žmogų žinojau, kad norėtų būti, toks, kaip Radžis“, – apie filmavimą ir pačią idėją pasakojo Radžis.

Kaip pavyko įgyvendinti neįprastą užduotį ir ar liko darbu patenkintas pacientas, žiūrovai galės sužinoti pažiūrėję naujausią serialo „Medikai paramedikai“ dalį per naujos kartos televiziją „Go3“.

Žiūrovai seriale galės išvysti ne tik Radži, bet net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teko suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas.

Naujasis serialas atskleidžia šokiruojančią medikų darbo kasdienybę, gausiai pagardintą juoduoju humoru ir ironija. Įspėjame, kad „Medikai paramedikai“ – ne silpnų nervų žiūrovams.

Šią ir kitas laidas stebėkite per žiūrimiausią televiziją TV3, nemokamą vaizdo turinio platformą TV3 Play ir naujos kartos televiziją Go3.


Rašyti komentarą...
T
T.D
2021-01-14 15:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Radži tu šaunuolis,išbandyk viską,gal gausi ir rimtesnių vaidmenų rimtesniam filme,viską reikia griebt abiem rankom kas gero pasitaiko gyvenime,Sėkmės
Atsakyti
-3

D
Dominykas
2021-01-14 16:27:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Radzi nebludyk,tykra cigonu nenoreciau buti.
Atsakyti
-4

P
Punch
2021-01-14 16:44:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai nenoreciau buti cigonu,lakstanciu paskui senas bobutes kaip koks jehovos liudytojas. Skubek berniuk kol senutes dar neisskiepytos. Neliks senuciu pereisi ant ozku turbut
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų