• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mano mielos draugės ir draugai, užgriuvo mane jūsų žinutės, kad nuobodu namie, nėra ką veikti, pasiilgote draugų. Tai štai, dalinuosi su jumis dešimčia įdomių dalykų, kuriuos namuose galite daryti patys arba dar geriau – kartu su šeima! Nuobodžiauti tikrai neteks, tikina Kitsy.

Mano mielos draugės ir draugai, užgriuvo mane jūsų žinutės, kad nuobodu namie, nėra ką veikti, pasiilgote draugų. Tai štai, dalinuosi su jumis dešimčia įdomių dalykų, kuriuos namuose galite daryti patys arba dar geriau – kartu su šeima! Nuobodžiauti tikrai neteks, tikina Kitsy.

REKLAMA

O kad būtų dar įdomiau, žinote ką dar sugalvojau? Ogi, skelbiu Kitsy iššūkį!

Pasidalinkite savo socialinės medijos paskyrose, kokius įdomius dalykus veikiate namie, pažymėkite TV3 ir uždėkite raktažodžius #KitsyIššūkisNamie bei #KitsyChallenge. Po kiek laiko, keliems savo draugams padovanosiu asmeninius sveikinimus. Juk taip nerealiai smalsu pamatyti, ką tokio išskirtinio ir įdomaus mano draugai veikia!   

Pasirengę? Tuomet pradedam! 10 dalykų, kuriuos Kitsy mėgsta veikti namie. 

1. Pieškime ir spalvinkime Kitsy linksmučius

Ar žinai tuos linksmučius, kurie nuolatos dalyvauja mano laidose: Ugnių, Baubuką, Žvaigždelę ir kitus? Ar pameni, kaip jie atrodo ir kokios jie spalvos? Palavinkime savo atmintį ir spalvinimo įgūdžius! Linksmučius gali atsisiųsti ir atsispausdinti čia: https://bit.ly/3h78sL8

REKLAMA
REKLAMA

Šalia šių linksmučių gali nupiešti savo svajones (tada jos greičiau pildosi!), Kitsy pasaulį ar bet ką, ko tik nori!

2. Pasidarykime rankdarbių

Dovanas juk galima dovanoti bet kada! Ir per šventes, ir kai jų nėra. Tad pasidarykime įvairiausių rankdarbių: bus ir sau, ir kitiems ;) Keli pavyzdžiai:

REKLAMA

Kitsy avirutė: 

Namų kvapas: 

Pūga stiklainyje: 

3. Išbandykime eksperimentų su visa šeima

O žinai, kiek visko įdomaus gali išbandyti namie? Man smagiausia ką nors naujo išbandyti su šeima, tad gal pakviesk prisijungti prie eksperimentų ir savo šeimos narius?

Burbuliuoti burbuliukuose:

Pica puodelyje:

Fontanas iš plastikinių butelių:

4. Pasportuojam!

Ar būna, kad pasidaro šiek tiek liūdna ir apima sunkumas? Žinai ką reikia padaryti? Ogi pasportuoti! Taip taip, pasportuokime ir neapverskime namų aukštyn kojomis!

REKLAMA
REKLAMA

Tūpk ant žemės!  

Pagauk servetėlę: 

5. Žaidimai

Mėgsti žaisti? Aš tai labai! Visokių žaidimų būna: stalo (pavyzdžiui, Alias, Uno arba Dobble), video-telefono žaidimai ar tokie, kur turi ką nors atspėti ar padaryti. Išsitrauk kokius tik turi stalo žaidimus ir pažaisk su šeima. Jei norisi ko nors naujo tai štai:

Super smagūs Kitsy žaidimai, kuriuos gali žaisti su draugais net per video skambutį

   

Video ir virtualūs žaidimai (tik prisimink, kad jei nori jaustis žvaliai, tokių žaidimų nevertėtų žaisti ilgiau nei 20 minučių per dieną) 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

6. Patapkime magais

O čia tai mano perliukas! Prisimokiau visokių magiškų triukų, dabar juos rodau savo šeimai ir niekas nesupranta, kaip man tai pavyksta! O kaip būna nustebę draugai, kai per video skambučius parodau jiems savo magiškus triukus! Keletas triukų štai čia: 

7. Susitvarkyti kambarius

Opapa, o kas čia įdomaus? Žinok, viskas! Visuomet, kai tvarkausi aš padainuoju, pasportuoju (po to atskirai nereikia), dažnai randu visokių pamirštų žaislų ar kitų įdomybių. Be to taip smagu būna, kai žinau, kad mamos ir tėčio širdelės džiaugiasi, jog mano kambarys tvarkingas. Būtinai susitvarkyk, pamatysi, kaip smagu!

REKLAMA

8. Gal pasidarom ką nors skanaus?Po visų eksperimentų taip norisi ko nors skanaus, taip? Aš gaminuosi ką nors pati arba padedu tėvams ruošti vakarienę. Štai keletas mano mėgstamiausių patiekalų:

Sveikuoliški ledai (tokius galima valgyti ir žiemą!) 

Mano mėgstamiausias burrito 

Pica (gali susidėti savo mėgstamiausius ingredientus, kaip šaunu, ar ne?) 

9. Paskaitom!

Aš kasdien skaitau, po to skubu šeimynai papasakoti, ką naujo sužinojau! Būna, kad sprendžiu matematikos detektyvus tam, kad nugalėčiau blogiukus. Skaitydama taip pat mokausi anglų, rusų ir ispanų kalbų! O kai skaitau apie įvairias šalis, labai pradedu svajoti apie šalis, kurias vieną dieną aplankysiu. Todėl kasdien būtinai perskaitau bent po 10 puslapių.

REKLAMA

10. Paskambinkime seneliams, draugams ir kitiems, kurių pasiilgome

Oho, drauge! Šitiek visko įdomaus nuveikus, žinai ką dar būtinai reikia nuveikti? Paskambinti seneliams, dėdei, tetai, pusseserei, draugui… visiems, kurių pasiilgai! Aš lekiu paskambinti savo seneliui, senokai kalbėjome. O kam skambinsi Tu?

Ej, ir žinoma, gali pažiūrėti mano laidas, kurias rasi Go3 platformoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų