Radži renginyje pasirodė su gražuole šviesiaplauke

Vos atvykęs į naujo filmo „Operacija Skyfall“ premjerą dainininkas Radži patraukė susirinkusių svečių dėmesį. Nors Radži su merginomis viešumoje pasirodo itin retai, tačiau šį kartą populiarų šou verslo atstovą atlydėjo žavinga blondinė.

Kaip paaiškėjo, tai ne nauja atlikėjo širdies draugė, o realybės šou „Radži ieško žmonos“ dalyvė Alma. Mergina visai neseniai prisijungė prie kitų projekto dalyvių ir kaip pati teigė, „šou jaučiasi puikiai“.

Pasiteiravus, kodėl Radži į renginį atsivedė projekto naujokę, populiarus atlikėjas teigė, kad „jai reikia duoti kelią pasireikšti.“

„Pasirodžius projekte viena iš dalyvių sakė, kad aš „pasikėlusi“, bet dabar viskas gerai, susibendravome. Dvare taip pat jau įsigyvenau, smagu pakeisti aplinką“, - Balsui.lt kalbėjo naujoji projekto dalyvė.

Į akis iškart krito skirtingų spalvų merginos akys. Alma pasakojo, kad dėl šių dalykų labai dažnai susilaukia klausimo, ar ji ne su kontaktiniais lęšiais. Tačiau gražuolė patikino, kad tai tikrai ne kontaktiniai lęšiai.

Tik prisijungusi prie šou senbuvių, devyniolikmetė pareiškė, kad į projektą atvyko kovoti dėl Radži meilės, o ne draugauti.

 

„Operacija Skyfall“ premjera (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)Radži ir Alma(nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2012-10-31 09:56:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati žaviausia poroje su Radži vis dėl to Monika.
Atsakyti
-2

i
iparado
2012-10-31 10:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad ir kiaule poroje su radzi gerai atrodytu :D rado kam tokiam zmonos ieskoti :D
Atsakyti
0

A
Ai
2012-10-31 13:02:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas čia dėl nieko nekovoja,Radži su ta mergaite pažįstamas iš anksčiau ,ji prjekto dalyvė,tai kas čia tokio kad atėjo abu pažiūrėti filmo.Graži panelė,bet dar labai jauna,jai tik pradžia gyvenimo,gal ir karjera padarys.Gerai kad jaunas žmogus kažko siekia.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų