R. Uzialkaitė: man nesvarbu, jei žmonės galvoja, kad esu barakuda

Aktoriaus bei laidų vedėjo Mariaus  Jampolskio dienos šiuo metu pilnos įvairiausių spalvų. Ir jis, ir Irūna, vis dar euforijoje: jiedu jau antrą kartą įrodė, kad yra geriausi ir vėl laimėjo LNK „Žvaigždžių duetus"!  Tačiau sėkmė Marių lydi ne tik darbuose bei scenoje. Asmeniniame gyvenime – taip pat pakilimas. Prieš  porą savaičių aktorius  pasipiršo savo mylimajai Renatai Uzialkaitei ir išgirdo lemtingąjį „taip".

„Tai - žmogus, kuris manimi rūpinasi ir nieko nereikalauja už tai atgal. Kai nereikalauja, tada ateina didžiulis noras duoti", - LNK gyvenimo būdo laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ šio antradienio vakarą 20.25 val. sakė Marius Jampolskis.

Nors Marius džiaugiasi pagaliau radęs savo antrąją pusę, o „Žvaigždžių duetų" laurus priskiria ir Renatai, apie  sužadėtuves tau teko girdėti  ir ne itin malonių kalbų. Paslaptimi apipinta žinomo aktoriaus  praeitis, skyrybos su žmona Aiste, staiga nutrūkusi draugystė su Ona Kolobovaite ir netikėtai ilgi santykiai su Renata -  puikus penas vis naujoms istorijoms. „Man nesvarbu, jei žmonės galvoja, kad aš „barakuda". Man svarbu tai, ką apie mane žino Marius ir jo artimieji", - sakė Renata.

Tuomet, kai po ilgų planavimų ir derinimų Marius pagaliau nusprendė pasipiršti  Renatai, savo sprendimu  jis neabejojo.  Teko slapčiomis tartis su juvelyru, atitaikyti žiedo dydį ir nuspręsti, koks jis turėtų būti. Tad nenuostabu, kad  Renatai toks Mariaus poelgis  buvo didelis netikėtumas.

REKLAMA

Atvirai prabilęs apie naujuosius įsipareigojimus, Marius neslepia  ir dar vienos savo nuodėmės. Su pirmąja žmona, sūnaus Dovydo mama Aiste jis oficialiai dar neišsiskyręs. Tiesa, jau trejus metus nebegyvena kartu. Taigi, priekaištai, esą Jampolskis santykius rezga su dviem moterimis, nieko verti. Renata priduria, kad jos su Aiste – ne konkurentės. „Pas mus nėra santykių. Tiesiog ją pažįstu, ir tiek", - sakė Renata.

Mariaus Jampolskio ir jo sužadėtinės Renatos interviu paskutinėje šio sezono gyvenimo būdo laidoje „Neišgalvoti gyvenimai" – šį antradienio vakarą 20.25 val. tik per LNK. Vedėjas – Jokūbas Bareikis.


Rašyti komentarą...
.
.
2012-05-29 18:06:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeeeezau, ar jma tokia pilna moteris, smulkios jam reikia.
Atsakyti
0

E
Emma
2012-05-29 20:18:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi šita durnelė iš Vievio (tokio mažo miestelio) kaip ir aš! Dar pamenu kaip ji vaikščiodavo mieste apsirengus kai kokia šliundra... Kai jos motina mirė tai visos miestelio bobos į laidotuves ėjo jos ir Jampolskio pažiūrėt :D
Atsakyti
0

B
Budulių LT
2014-02-08 20:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve, tie Lietuvos buduliai - visiški idiotai. Neišsiskyręs su savo žmona, jau susižada su kita.... Tai gal tada iš karto tegul priima islamą ir gyvena su keturiomis bobomis. Ir bendrais vaikais. O ir boba tai šliurė be savigarbos: man koks ženotas artistėlis pasiūlytų tuoktis, tai dūlintu su apspjautu snukiu šalin, uodegą pabrukęs.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų