R. Skaisgirio mama Danutė išdavė, kaip tikrina potencialias marčias

TV3 situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ pristatyme, kurio metu buvo atskleisti iki šiol paslaptyje laikyti pagrindiniai komedijos aktoriai, Rolando Skaisgirio mama Danutė buvo atvira. Paklausta, ar tiesa, kad potencialioms marčioms ji rengia specialų egzaminą, charizmatiška moteris nevyniojo žodžių į vatą.

„Pirmiausia klausiu, ar mėgsta knygą. Nesvarbu, kokią - svarbu, kad skaitytų“, - sako R. Skaisgirio mama. O ką daro, jei sulaukia neigiamo atsakymo? „Tada tyliu...“, - visus tiesiu atsakymu prajuokina ponia Danutė.

Į lietuviškos situacijų komedijos pristatymą "La Boheme" kieme susirinko pulkas televizijos ir teatro aktorių. Renginio metu pristatyti paslaptingieji komedijos aktoriai - motinos vaidmenį atlikusi Aldona Janušauskaitė, sūnų įkūnijęs Vaidotas Martinaitis, jo žmoną suvaidinusi Monika Bičiūnaitė, brolį - Giedrius Arbačiauskas bei jų kolegos, pasirodę vienoje ar kitoje serialo serijoje.

Kadangi šmaikštus serialas kalba apie motinos ir sūnaus santykius, pristatymui buvo pasirinkta žymi istorinė „pora“. Ekskursui į XVI a. nukėlė garsi istorikė Jolanta Karpavičienė, kuriame ryškus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto ir jo motinos Bonos Sforzos tarpusavio ryšys, apipintas intriguojančių istorijų, leido plačiau pažvelgti į šeiminį bendravimą. Senuosius laikus iliustravo senoviniai rūmų šokiai bei muzika.

REKLAMA

Kaip sako lietuviškos australų serialo versijos autoriai, tai yra „nepaprastai juokingos paprasto gyvenimo istorijos“.

„Mes prisiekėme, kad nedarysime jokių juokų ir nevaidinsime jokiose situacijų komedijose. Tai yra labai graudi ir labai skaudi istorija žmonių, kuriuos palaužė gyvenimas. O kad jie elgiasi keistai, tai čia jau kitas dalykas“, - pusiau rimtai, pusiau juokais sako aktorius G. Arbačiauskas, kuris serialą siūlo žiūrėti ne kaip komediją, o kaip gyvenimą.

Serialą lietuvių kalbai ir kultūrai adaptavo žurnalistas, scenaristas ir literatūros kritikas Aidas Puklevičius.


Rašyti komentarą...
z
zi
2012-08-01 22:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai linksmas ir grazus straipsnis, gaila, kad neturiu galimybes dalyvauti tokiuose vakareliuose ir labai maloniai nustembu kas syki matydama, kad ponas Skaisgirys daznai kvieciasi mama i panasius renginius. Bravo. Ne kiekvienas sunus taip elgiasi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų