R. Pattinsono piršlybų planus sugriovė mylimosios neištikimybė

Pranešama, kad Robertas Pattisonas dar prieš Kristen Stewart išdavystę planavo netrukus jai pasipiršti. Atsiklaupti prieš savo draugę ant kelių aktorius ketino šių metų vasaros pabaigoje ir tikėjosi, kad jųdviejų 5 mln. JAV dolerių vertės bendri namai taps gyvenimo ir meilės guoliu.

Vienas šaltinis dienraščiui „Mirror“ sakė: „Jis tikėjosi vesti Kristen ir planavo sužadėtuves dar prieš sužinodamas apie jos romaną su kitu. Jis nupirko namus Los Andžele ir vylėsi, kad juose jie gyvens amžinai.“

Deja minėtieji planai apsivertė aukštyn kojomis, po to kai R. Pattisonas sužinojo apie savo 22 metų draugės ir 41 metų režisieriaus Ruperto Sanderso romaną.

 Kristen Stewart ir Rupertas Sandersas (nuotr. SCANPIX) Kristen Stewart ir Rupertas Sandersas (nuotr. SCANPIX)

Šaltinis, paklaustas kas šiuo metu sieja Robertą ir Kristen, atskleidė, kad jiedu dar nesikalbėjo ir bendrauja tik trumposiomis žinutėmis.

„Robas šiuo metu yra labai piktas, jis išsikraustė iš jųdviejų bendrų namų ir po šio įvykio akis į akį su Kristen dar nesikalbėjo.“

Sugniuždytas Didžiosios Britanijos aktorius iš jų bendrų namų Los Andžele išsikraustė praėjusią savaitę, iškart po to, kai žiniasklaidoje pasirodė provokuojančios Kristen ir Ruperto nuotraukos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų