Prodiuseris M. Tyla apie Ievos pasirodymą „Eurovizijos“ finale: ją ims plakti rimbais

Per pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį sužibėjusi Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė europiečius sužavėjo nuoširdumu bei emocionalumu. Šeštadienį jos laukia lemiamas pasirodymas konkurso finale. Jame taip pat, ką moka geriausio, pademonstruos ir kitų šalių atlikėjai. Kai kurie iš jų laikomi tikrai stipriais varžovais.

42

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė sėkmingai pasirodė „Eurovizijos“ pusfinalyje

Muziką ir pasirodymus scenoje puikiai išmanantis prodiuseris Martynas Tyla taip pat negailėjo gražių žodžių Ievai. Jis tiki, kad atlikėja šimtu procentų išpildė savo mintį ir pasirodė tikrai gerai, tačiau, kokią vietą ji turėtų užimti finale prodiuseris nežada.

„Kokią vietą ji turėtų užimti finale nesiruošiu, nes tokioje situacijoje yra sunku ką nors pasakyti. Šiandien ji gali pakilti į aukštumas, o paskui gali kristi į bedugnę ir tada kažkas vėl bus kaltas. Aš manau, kad tai buvo gerai sužaistos trys minutės. Visos šalys yra stiprios. Ieva puikiai startavo ir puikiai išsiskyrė su savo daina. Manau, kad jai tai stipriai pagelbėjo. Ji savo darbą įvykdė šimtu procentų“, – kalbėjo M. Tyla.

Socialiniuose tinkluose sklando įvairiausios teorijos, apie tai, kokią vietą finale turėtų užimti Lietuvos atstovė. Lažybininkai tikisi, jog lietuvaitė pateks į didįjį penketuką.

„Jei ji pateks į penketuką, valio – turėsim geriausia Lietuvos rezultatą, o jei nepateks, tada ją ims plakti rimbais, sakys, kokia ji bloga, kokia konkurse vyksta korupcija – pas mus juk Lietuva“, – kalbėjo Martynas Tyla.

Visgi prodiuseris išdavė, kas, jo manymu, turėtų laimėti pirmąją vietą: „Kokybės ir vaizdo santykiu, manau, kad pirmoje vietoje turėtų būti švedas. Jo pasirodymo išpildymas, televiziniu atžvilgiu, buvo labai geras. O visa kita – skonio reikalas.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų