Princo Hario išsišokimai kelia rūpesčių rūmams

Karališkosios šeimos atstovai spaudai išsiuntinėjo prašymus britų žiniasklaidos priemonėms, prašydami nepublikuoti nuotraukų, kuriose užfiksuotas audringai švenčiantis nuogas princas Harry.

Tiesa, jie tartum praleidžia pro akis, kad nuotraukos lengvai prieinamos internete ir jose akivaizdu, jog nuogas Las Vegaso vakarėlio liūtas yra ne kas kitas, kaip Harry. Nuotraukose vaizduojamas vyras, stovintis prieš pusnuogę moterį rankomis dengdamas savo genitalijas, iš tiesų yra princas, trečias eilėje įpėdinis į Didžiosios Britanijos sostą, patvirtino rūmų patikėtiniai, rašo „The Independent“. Kitoje nuotraukoje princas matomas tvirtai apsikabinęs moterį.

Pirmasis šias nuotraukas publikavo Jungtinių Amerikos Valstijų tinklapis, mirgantis pikantiškomis įžymybių nuotraukomis - TMZ.com. Panašu, kad fotografijų autorius - vienas vakarėlio dalyvių, nusprendęs užfiksuoti princą, besilinksminantį savo VIP apartamentuose, žaidžiant biliardą nusirenginėjant (angl.strip billiards).

Karališkosios šeimos atstovai spaudai pareiškė, kad princas Harry nufotografuotas tokiomis aplinkybėmis, kai ne be pagrindo buvo įsitikinęs, kad visa vyksta privačioje aplinkoje. Anot atstovų spaudai, publikuodamos šias nuotraukas žiniasklaidos priemonės negarbingai įsiverš į princo Harry asmeninį gyvenimą. Be to, remiamasi ir spaudos leidėjų praktikos kodeksu, kurio vienas iš punktų draudžia fotografuoti žmonių privatų gyvenimą be jų sutikimo.

Karališkosios šeimos gyvenimo komentatorius Robertas Jobsonas savo ruožtu retoriškai klausia: „Nejaugi grįžta geri - blogi seni Edwardo ir p.Simpson laikai, kai [Karališkosios šeimos] skandalus aptarinėdavo visas pasaulis, išskyrus Jungtinę Karalystę?“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų