Didžiosios Britanijos specialiųjų oro pajėgų kareivis pasakojo, kad princesė Diana žuvo avarijoje, kai jos vairuotoją tikslingai šviesa apakino specialiųjų oro pajėgų dalinys, informuoja dailymail.co.uk.

Teigiama, kad asmuo, žinomas kaip karys N, tai papasakojo savo žmonai po to, kai 2008 metais mokė princą Williamą vairuoti.

Skotland Yardas nusprendė dar kartą atgaivinti prieš 16 metų įvykusios nelaimės tyrimą po to, kai pasikalbėjo su moterimi, papasakojusia šią istoriją.

Taip pat buvo neseniai atskleista, kad princesės Dianos telefone buvo įtaisyta klausymosi įranga.

Karys N savo žmonai pasakojo, kad mokant princą Williamą vairuoti, šis tariamas pasakęs, jog būtent vienas iš specialiųjų oro pajėgų kareivių sukėlė tą nelaimę.

Moteris taip pat papasakojo savo vyro teoriją, kad įsakymas apakinti vairuotoją šviesa oro pajėgoms buvo duotas iš paties karališkojo rato. Tokio nurodymo priežastis – asmenys buvo nepatenkinti princesės Dianos santykiais su Dodi Al Fayedu.

Princesė Diana (36), D. Al Fayedas (42) ir vairuotojas Henris Paulas (41) žuvo avarijoje 1997 metais. Iš mašinos keleivių liko gyvas tik princesės apsauginis Trevoras Tees-Jonesas. Svarbu paminėti, kad D. Al Fayedo tėvas, Mohammedas Al Fayedas, visuomet laikėsi nuomonės, kad poros mirtis buvo Didžiosios Britanijos slaptųjų tarnybų suplanuota žmogžudystė.


Rašyti komentarą...
a
arunas
2014-01-30 12:39:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
I think the terrorists attacked Dianos cars from underground tunnels or water pipe " in underground road tunnel.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų