Princesė Diana ketino persikelti gyventi į Pakistaną pas savo draugą

Princesė Diana ketino persikelti gyventi į Pakistaną, kad galėtų būti su chirurgu Hasnatu Khanu, nes buvo „beprotiškai įsimylėjusi“, rašo britų leidinys „The Daily Mirror“, remdamasis visuomenėje aukštą padėtį užimančios moters Jemimos Khan paviešinta informacija.

Anot J. Khan, Diana, kuri palaikė ryšius su širdies chirurgu Hasnatu nuo 1995 iki 1997 metų, prašė jos patarimo, kai lankėsi Lahore (mieste Pakistano rytuose – Balsas.lt), ieškodama pinigų savo fondui.

39 metų Jemima, artima Dianos draugė ir buvusi Hasnato tolimo giminaičio Imrano Khano žmona, sakė: „Ji norėjo žinoti, kaip sunku man buvo prisitaikyti prie Pakistano gyvenimo“. Moteris pridūrė: „Du kartus ji taip pat slapta vyko susitikti su [Hasnato] šeima, kad aptartų vedybų galimybę“. Diana norėjo padaryti įspūdį Hasnato šeimai, ypač jo mamai.

Tačiau Naheed Khan vargu ar būtų palaiminusi savo sūnaus vedybas su angle, nepaisant jos karališko statuso. Jemima sakė:„Kiekvienai konservatyvios puštūnų genties motinai sūnaus vedybos su angle yra baisiausias košmaras“. „Tu išsiunti savo sūnų mokytis į Angliją, o jis grįžta su nuotaka angle. To jos ir bijo“.

REKLAMA

Pora aptarinėjo santuokos ir vaikų klausimą, tačiau santykiai nutrūko maždaug tuo metu, kai ji [princesė Diana] sutiko Dodi Al Fayedą (Egipto milijardieriaus sūnų – Balsas.lt).

Kaip Jemima teigė amerikiečių žurnalui „Vanity Fair“, Hasnatas „negalėjo pakęsti minties, kad visą likusį gyvenimą jam teks būti žiniasklaidos dėmesio centre“.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Raimis
2013-08-01 12:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargu ar labai jaukiai jaustusi nuo Dianos zygdarbiu siuo metu jos vaikai, karalienes seima.Galu gale ir pro-
tingoji dalis Anglijos.Amzina atilsi duok jai Viespatie.Ramybe jai danguje ir ramybe jos artimiesems zemeje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų