• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry teigia, kad negali grįžti į Jungtinę Karalystę su šeima, nes mano, kad nesijaučia saugus – nebeliko ginkluotos karališkosios apsaugos.

Princas Harry teigia, kad negali grįžti į Jungtinę Karalystę su šeima, nes mano, kad nesijaučia saugus – nebeliko ginkluotos karališkosios apsaugos.

REKLAMA

Nauji laiškai atskleidė, kad karalienė norėjo, jog princui Harry ir Meghan Markle būtų užtikrintas veiksmingas saugumas, o karališkosios poros pateikiama istorija kelia abejonių, sakoma pranešimuose.

Teisme parodytuose karalienės Elžbietos II vyriausiojo padėjėjo ir tuometinio kabineto sekretoriaus užrašuose matyti, kad monarchė manė, jog princui Harry ir Meghan būtina užtikrinti veiksmingą saugumą.

Seras Edwardas Youngas rašė serui Markui Sedvilui, aiškindamas, kad Sasekso sutuoktinių saugumo užtikrinimas buvo itin svarbus Jos Didenybei ir jos šeimai, rašo mirror.co.uk.

Princas Harry pasipiktino sprendimu sumažinti jam valstybės finansuojamą apsaugą po to, kai jis 2020 m. pasitraukė iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų. Pareiškime, perskaitytame jo vardu teisme, Harry teigė, kad po apsaugos sumažinimo jis buvo priverstas palikti Jungtinę Karalystę.

REKLAMA
REKLAMA

Skaudus smūgis

Harry ir Meghan teigė, jog kad karališkoji šeima nuo jų nusigręžė. Autobiografinėje knygoje „Atsarginis“ Harry sako, kad jis desperatiškai siekė išlaikyti savo saugumą ir maldavo šeimos, įskaitant karalienę, nenutraukti ginkluotos policijos apsaugos.

REKLAMA

„Prašau... Meghan ir man nerūpi privilegijos, mums rūpi dirbti, tarnauti – ir likti gyviems“, – prašė jis. Harry sako, kad jiems grėsė visiškas išsižadėjimas.

„Su didžiuliu liūdesiu mes abu su žmona jautėmės priversti pasitraukti iš šių pareigų ir 2020 m. palikti šalį. Jungtinė Karalystė yra mano namai. Jungtinė Karalystė yra svarbiausia mano vaikų paveldo dalis ir vieta, kurioje noriu, kad jie jaustųsi kaip namie, lygiai taip pat, kaip ir ten, kur jie šiuo metu gyvena Jungtinėse Valstijose, – šią savaitę teisme perskaitytame pareiškime rašė Harry. –

Tai neįmanoma, jei nėra galimybės užtikrinti jų saugumo, kai jie yra Jungtinės Karalystės teritorijoje. Negaliu kelti pavojaus savo žmonai, o atsižvelgdamas į savo gyvenimo patirtį nenoriu be reikalo kelti pavojaus ir sau.“

ir prie gražių,ir prie protingų,dirbt nenori,nori trali vali,o dar juos saugot už mokesčių mokėtojų pinigus.Jinai jį tiek apkerėjus,kad egzorcisto reiks.
Išsižadėjo karališkos šeimos, prirašė ,,šedevrų" apie tai, kad juos skriaudė ir virgdė. O dabar vėl verkia, kad niekas jų nesaugo. Porelė nebežino, ko nori.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų