Princai Harris ir Williamas jautriai įamžino motinos atminimą: griebia už širdies

Princas Harris ir Meghan Markle jautriai pagerbė jo motinos princesės Dianos atminimą šeštadienį vykusiose judviejų karališkose vestuvėse.

80

Ceremoniją stebėję žmonės spėliojo, kodėl šv, Jurgio koplyčioje šalia princo Williamo buvo palikta tuščia vieta. Pasirodo, ji skirta princų mamai.

Maža to, retai viešumoje pasirodanti princesės Dianos sesuo ledi Jane Fellowes ceremonijos metu skaitė už širdies griebiantį tekstą jaunavedžiams, kuriame skambėjo žodžiai „meilė stipri kaip mirtis“.

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M. Markle ir princo Harry vestuvės

Šiandien įvyko svarbiausios metų tuoktuvės – praėjus septyneriems metams po princo Williamo ir Kate Middleton vestuvių, aukso žiedus sumainė jo brolis princas Harry ir aktorė Meghan Markle.

Į Vinzdoro rūmuose esančią Šv. Jurgio koplyčią vestuvių svečiai pradėjo rinktis likus kelioms valandoms iki tuoktuvių. 600 artimiausių poros svečių stebėjo neįtikėtiną ir istorija tapusį reginį.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princesės Dianos ir princo Charleso vestuvės

M. Markle su princu Harry susituokusi tapo Sasekso hercogiene – Karalienė Elžbieta II-oji anūkui princui Harry ir jo žmonai padovanojo Sasekso grafystę.

Primename, kad prieš pat vestuves paaiškėjo, jog nuotakos prie altoriaus nelydės jos tėvas. Taip buvo nuspręsta dėl pašlijusios sveikatos, todėl Meghan prie altoriaus ėjo su princu Charlesu.

Be to, daugelį nustebino tai, kad M. Markle suknelė buvo itin paprasta, klasikinio stiliaus.

Princas Harry yra šeštasis asmuo į sostą: prieš jį – brolis Williamas ir jo šeima.

 


Rašyti komentarą...
M
Mmmmm
2018-05-20 09:56:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man princas Wiljamas tooooks grazuoliukas..mmm
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų