Prieš karališkąsias vestuves – šiurpi detalė: užsiminta apie mirtį

Pasauliui su didžiausiu nekantrumu laukiant karališkųjų Meghan Markle ir princo Harrio vestuvių, žiniasklaida skuba viešinti pačias keisčiausias ir įvairiausias detales.

47

Tačiau vienas faktas, kurį atskleidė karališkasis biografas, išties kelia šiurpą ir yra susijęs su mirtimi.

Andrew Morton, kuris yra autorius knygos „Meghan. A Hollywood princess“ paviešino kai kurias detales, susijusias su Meghan gyvenimu.

Labiausiai glumina detalės, susijusios su tuo, kad Meghan atskleidė, jog visą gyvenimą žavėjosi princese Diana.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princesės Dianos gyvenimo akimirkos

Anot biografo, kas labiausiai sieja Meghan ir Dianą, tai jos abi norėjo prisidėti prie to, kad pasaulis būtų geresnis ir šviesesnis.

Šių moterų panašumai tiesiog stulbinantys, tačiau glumina vienas faktas: Diana mirė tuomet, kai jai buvo 36 metai, o būtent tiek šiuo metu yra Meghan.

Po princesės žūties apėmė bemaž visuotinio nacionalinio liūdesio protrūkis. Kensingtono rūmų prieigos per savaitę virto tikra gėlių jūra. 

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle su vestuvine suknele

Primename, kad į vakarus nuo Londono esančiame Vindzore, kur gegužės 19-ąją vyks Didžiosios Britanijos princo Harry ir JAV aktorės Meghan Markle vestuvės, laukiama per 100 tūkst. lankytojų.

Princo Harry ir M. Markle tuoktuvės įvyks gegužės 19 dieną Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje, į vakarus nuo Londono esančioje karalienės Elizabeth II rezidencijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų