Prie grupės „Magnit“ prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė: laiko meilei visada užteks

Merginų grupė „Magnit“ Naujuosius metus pradeda smarkiai atsinaujinusios – prie grupės prisijungė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, o ateityje, teigiama, dainuojančiųjų tik daugės.

34

Gandų socialiniuose tinkluose grupės lyderė Kristina Ivanova nekūrė ir greitai atskleidė paslapties šydą, o apie naujas permainas sutiko pasidalyti ir nauja narė.

„Mums su Kristina yra ne kartą tekę dirbti, sutampa požiūriai, energija. Viena kitą labai gerai suprantame, o draugystę patikrino laikas. Vis kartu sukamės televiziniuose projektuose, prisijungdavau „Šarkų“ metu.

Mes esame du gyvsidabriai, kurie negali nusėdėti, ieško naujų veiklų“, - nuotaikingai tv3.lt naujienų ir pramogų portalui pasakoja mergina. Ji pripažįsta, kad tai yra planuotas, apgalvotas sprendimas, tačiau pasiviešinti merginos nusprendusios tik dabar.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Prie grupės „Magnit“ prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė: laiko meilei visada užteks

Vis dėlto Ingrida neatsisveikina ir su savo neseniai susibūrusia merginų grupe „Ingrida & Girls Only“, kurios visai neseniai pristatė savo gundančių komiksų herojų įvaizdį.

„Ši veikla nėra netrūkusi, projektas tęsiasi, o dabar yra ypač sustiprintas, nes turime daug projektų, užsakymų“, - atvirauja žinoma moteris. Ji tikina, kad Lietuvos pop muzikoje kelios grupės nėra nieko keisto, nes visi šalies dainininkai puikiai sutaria ir kooperuojasi.

REKLAMA

„Įvairovė tik į naudą. Kuo didesnė pasiūla, tuo žmogui lengviau pasirinkti. Manau, kad Lietuvoje tiek televizijoje, tiek renginiuose žmonės nori matyti gražias merginas. Vieni gali pykti, graužti nagus, tačiau esmė yra viena – gražios, šokančios moterys yra labai įdomios“, - nuomonę išreiškė Ingrida.

Panašu, kad jos laukia labai įtempti 2016-ieji, tačiau ji tikina, kad tai jos asmeniniam gyvenimui nepakenks. Nors ji savo mylimąjį slepia nuo žurnalistų, Ingrida žino, kad jam tikrai laiko sugebės atsirasti.

„Visada sakau – kai myli, stengiesi, viskas yra įmanoma. Tiesiog reikia labiau laviruoti, stengtis, o ne visada santykiuose gerai būti sulipusiems. Daugiau įvairesnių veiklų skatina įdomesnius pokalbius, patirčių dalinimąsi. Žinoma, mano meilei visada užteks laiko“, - atvirauja Ingrida.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų