Pravirkdanti romantika: vaikinas mylimajai piršosi kiekvieną metų dieną

Gimtadienio proga amerikietė Jennifer Kessel sulaukė tokios dovanos, kurios galėtų pavydėti net milijonus kainuojančių papuošalų, automobilių ir kitų prabangių prekių savininkės. Jos mylimasis nusprendė pasipiršti pačiu originaliausiu būdu. Tiesa sakant, vyrukas piršosi visus metus, rašoma dailymail.co.uk. 

Likus lygiai 365 dienoms iki gimtadienio Deanas Smithas slapčia filmavimo kamera fiksavo savo pasiūlymus tuoktis išrinktajai Jennifer. Paslaptis buvo atskleista, kuomet mergina, drauge su savo didžiule šeima, gimtadienio dieną poilsiavo Arubos saloje.

Nusileisti laiptais ir išvysti vaizdo įrašo ją pakvietė sesuo Jaclyn. Vėliau ją pasitiko brolis ir draugas, kurie nieko nenutuokiančią merginą nuvedė į paplūdimį, kur Jennifer laukė tėvai. Visos šeimos akivaizdoje jubiliatė išgirdo tikrą, nesuvaidintą, ilgai ruoštą pasiūlymą tekėti.

„Visus metus ruošiau šį įrašą tam, kad įrodyčiau tau, koks tvirtai apsisprendęs esu ir, kad per šiuos metus nesuabejojau savo noru tave saugoti ir mylėti visą gyvenimą“, – nuoširdumu žavėjo būsimas jaunikis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų