Po žinių apie nėštumą – pirmas viešas Žemaitės pasirodymas: parodė suapvalėjusias formas

Kelias dienas Kaune, „Žalgirio“ arenoje vykstanti tradicinė paroda – mugė „Moters pasaulis“ visuomet sudomina ir žinomas dailiosios lyties atstoves, į ją ateinančias tiek įsigyti visokių įdomių daiktų, tiek tiesiog susipažinti su naujausiomis masinės mados tendencijomis.

19

„Mugėse visada ieškau kažko namams – kvapų ar aksesuarų. Visada neatsispiriu originalioms ir mieloms rankų darbo pagalvėlėms“, - sakė dainininkė Viktorija Vaičaitė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po žinių apie nėštumą – pirmas viešas Žemaitės pasirodymas: parodė suapvalėjusias formas

TV gelbėtoja, vaikelio besilaukianti Gerda Žemaitė pastebėjo, jog jos akys šįkart krypo ne tik į interjero detales, natūralią kosmetiką bei kailius, bet ir į mažyliams skirtas grožybes.

„Į muges einu kartu su mama moteriškai praleisti laiko. Viską apžiūrime, aptariame, nors pirkti neskubame. Tiesa, visada į dideles parodas eidavau paskutinę jų dieną. Šįkart apsilankiau pirmąją ir iškart įvertinau to privalumus – mažai žmonių, todėl niekas tavęs nestumdo ir ramiai, be streso gali sustoti prie bet kurio sudominusio kampelio“, - sakė žinoma šokėja Eglė Straleckaitė Daugėlė.

Ji neslėpė daugiausiai laiko šįkart praleidusi prie tekstilės gaminius pristatančio „Pitex“ stendo, kuriame buvo galima pasigrožėti fotografės ir vaikiškų žurnalų dizainerės Indrės Šalčienės kurtų rankinių, kuprinių, delninių, juosmens piniginių bei kitų gėrybių kolekcija „Attitude“.

Autoriniai darbai visada labiausiai domina. Juk kai namuose spintos lūžta nuo daiktų, pradedi atsirinkti, kas iš tiesų patinka“, - sakė E. Straleckaitė Daugėlė, prie pirmosios tokio pobūdžio trejus metus dirbančios kompanijos kolekcijos, išreiškiančios savitą autorės požiūrį ir protestą prieš minios suvienodėjimą, sutikusi ir dainininkę Irmą Jurgelevičiūtę bei menininkę Nomedą Marčėnaitę.

E.Straleckaitė Daugėlė pasakojo šiuo metu itin pamėgusi kuprines, nors savo būtinųjų moteriškų aksesuarų kolekcijoje turi daugybę rankinių. Viena jos mėgstamiausių – per petį permetama džinsinė, paveldėta iš mamos. Pašnekovė atvira – jos mama ir neišmeta, ir moka saugoti savo daikus.

„Aš dar atsilieku nuo originalo, bet įprotį viską kaupti irgi turiu!“, - su šypsena sakė jauna moteris. Būtent naršydama po mamos spintą Eglė įsitikino – mados grįžta su trenksmu, o kažkada nebe tokie dailūs buvę daiktai netikėtai sušvinta naujomis spalvomis.

REKLAMA

„Leopardo, zebro raštai, švarkeliai – visa tai dabar labai madinga. Man nieko nereikia pirkti. Tiesiog „patikrinu“ mamos archyvą ir jame randu tokių gėrybių! Beje, tie daiktai dabar yra unikalūs ir vienetiniai, nes niekur tokių nebeįsigysi!“, - pabrėžė pašnekovė.

Jai pritarė ir kurį laiką įdomios piniginės, dailiai apjuosiančios juosmenį, ieškojusi V. Vaičaitė. Būtent ji ir sudomino dainininkę „Pitex“ stende.

„Man patiko ryškios spalvos, drąsūs užrašai ant daiktų ir tai, kad darbas yra autorinis, sukurtas lietuvės“, - kalbėjo V. Vaičaitė.

Ji sakė nesanti nei kuprinių, nei rankinių maniakė – turi tik keletą šių moteriškų aksesuarų, kurie dažnai išsiskiria kokybe bei kaina. Be to, svarbi sąlyga – svarbiems daiktams susidėti skirta priemonė turi derėti prie visko.

G. Žemaitės garderobe kuprinių yra daugiau nei rankinių, nes kasdien vilkėdama darbinę uniformą ji visada galvoja apie patogumą.

„Turiu mažutę blizgančią delninę, bet kad į ją telpa tik telefonas!”, - sakė G. Žemaitė.

Pabendravusi su I. Šalčiene žinoma moteris tvirtino teisingai nusprendusi – nuo šiol jos kuprinė bus ne tik patogi, bet ir stilinga.

„Kartais tikrai norisi ryškesnių, „kalbančių“ aksesuarų“, - patikino ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų