Po dukrelės gimimo – Viktorijos Siegel mamos žodžiai Danieliui Bunkui

Šiuo metu gražiausiose gyvenimo akimirkose paskendę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus sulaukė begalės sveikinimų. Šiandien dukrelės susilaukusi pora džiaugsmo suteikė ir artimiesiems.

38

Šeimos pagausėjimas euforiškomis emocijomis nuteikė ir V. Siegel mamą Valentina Siegel. Močiute tapusi moteris socialiniame tinkle „Facebook“ kreipėsi į savo būsimą žentą.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po dukrelės gimimo – Viktorijos Siegel mamos žodžiai Danieliui Bunkui

„Danieliau! Sveikinu su ilgai lauktos dukters gimimu. Džiaugiuosi, kad su mūsų merginomis yra toks nuostabus žmogus kaip tu: rūpestingas, dėmesingas, drąsus, atsakingas. Tu – mūsų parama ir apsauga! Mes žavimės tavimi ir tau dėkojame už viską“, - jautria žinute dalijosi Viktorijos mama.

Buvimas mama – didžiausia svajonė

Prieš 23-iąjį gimtadienį tv3.lt kalbinta V. Siegel pasakojo, kad tapti mama buvo viena iš didžiausių jos gyvenimo svajonių, kuri šiandien pagaliau išsipildė.

„Nuo pat vaikystės svajojau tapti jauna mama. Man tai yra gražu. Šeima man visada buvo prioritetas gyvenime. Man rūpi šeimos gerovė ir tik vėliau karjera ar visa kita. Man didžiausias malonumas kurti šeimą, tikiu, kad tai kiekvieno žmogaus tikslas. Ši vertybė man įskiepyta nuo mažų dienų“, - tv3.lt pasakojo ji.

Praėjusiais metais, Valentino dienos išvakarėse susižadėję V. Siegel bei D. Bunkus susipažino 2016-aisiais „Eneos 1006 km lenktynių“ metu. Susitikę VIP zonoje jie iš karto krito vienas kitam į akį.

V. Siegel būsima atžala bus pirmoji, tuo tarpu D. Bunkus 2011-ųjų rugpjūtį su buvusia žmona, atlikėja Natalija Bunke susilaukė sūnaus Kristupo.


Rašyti komentarą...
r
rita
2018-02-12 17:41:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
motina ir dukra tikrai nenormalios
Atsakyti
0

M
Meta
2018-02-12 18:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panasu, kad nuo mazu dienu mama barakuda augino. Rado remeja.
Atsakyti
0

m
monika
2018-02-12 18:34:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkoks siaubas kokia mama tokia ir dukra dvi duros
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų