Plungės specialiojo ugdymo centro mokytoja: vaikus mokau muzikos pasitelkiant spalvas

Plungės specialiojo ugdymo centre mokosi 80 vaikų, turinčių įvairias negalias. Viena iš ugdymo centro mokytojų pasakoja dirbanti dvyliką metų ir pastebinti didžiulę sėkmę mokant vaikus muzikos pasitelkiant spalvų pagalbą. 

„Ne kartą lankiausi žmonių su negalia spalvų muzikos orkestre ir džiaugiausi muzikavimo sėkme. Mūsų ugdymo centre vaikai labai noriai muzikuoja, pagal galimybes dalyvaujame miesto, rajono, šalies renginiuose, projektuose, festivaliuose ir kituose renginiuose. 

Vis dėlto, muzikos instrumentų materialinė bazė labai skurdi. Norėtume turėti daugiau melodinių klavišinių instrumentų, kad galėtume muzikuoti grupėmis. Smagu būtų turėti jaukią ir šiuolaikišką muzikos klasę, kad ir taip likimo nuskriausti vaikai patirtų daugiau šviesos ir džiugesio. Tikimės jūsų pagalbos“, – apie Plungės specialiojo ugdymo centrą pasakoja ten dirbanti mokytoja. 

Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą!

REKLAMA

Kaip dalyvauti konkurse:

• Užpildykite anketą, pridėkite vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuri geriausiai atskleistų, kaip muzika jus suartina

• Skiltyje „Aprašymas“ papasakokite kodėl būtent jūsų kolektyvui reikalingas patalpos, kurioje muzikuojate, ar instrumentų atnaujinimas

Ir tai yra viskas – jūs jau dalyvaujate!

Visa tai padarius, beliks kantriai laukti lapkričio 7 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas – kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų. Paramos vertė iki 14 500 Eur. Taip pat bus suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus laidoje“!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų