Plius dydžio modelis metė iššūkį žymioms moterims: „Jei gali jos, galiu ir aš!“

Moters kūnas dažnai tampa diskusijų objektu. Besikeičiant laikams, keitėsi ir požiūris į jį: anksčiau buvęs populiarus itin liesas kūnas dabar į savo vietą užleido kiek moteriškesnes formas.

25

„Norėjau pamatyti, kaip tokiose nuotraukose atrodytų mano dydžio modelis“, – independent.co.uk pasakojo plius dydžio modelis Diana Sirokai.

 

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apvalių formų modelis D. Sirokai metė pirštinę žinomoms moterims

21-erių vengrė savo socialinėje paskyroje „Instagram“ turi pusę milijono sekėjų. Su jais mergina – tikrai atvira. Nesigėdyti savo kūno ir išmokti mylėti save mokanti mergina neseniai paviešino nuotraukas, kuriose ji mėgdžioja žymias moteris.

Viena merginos „aukų“ tapo amerikiečių modelis Gigi Hadid: merginą, įsiamžinusią dizainerio Stuart Weitzman batų fotosesijoje, atkartoti pabandė ir D. Sirokai. 

To paties neišvengė ir žvaigždė Kim Kardashian. Balta glaustinuke apsirengęs plius dydžio modelis D. Sirokai pozavo prieš kameros objektyvą lygiai taip pat, kaip ir garsioji Kim. „Jei jos gali būti su labai aptemptais drabužiais ar visai be jų – galiu tai ir aš!“, – teigė D. Sirokai.

Ar Dianai Sirokai pavyko atkartoti, o gal net pranokti, žymias moteris – įvertinkite mūsų galerijoje

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų