Pikul atskleidė savo jaunystės paslaptį: nėra beveik nieko, kam negalėtų pasakyti „ne“

Vizažistė ir atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė – itin dailios išvaizdos moteris. Būdama makiažo specialistė, ji pati visuomet savimi pasirūpina, taip parodydama puikų pavyzdį kitoms. Visgi ne tik tai kelia pavydą Oksanos gerbėjoms. Jos figūra – taip pat pavydėtina.

77

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Oksana Pikul atskleidė savo jaunystės eliksyrą: nėra beveik nieko, kam negalėtų pasakyti „ne“

Atskleidė jaunystės eliksyrą

„Nesu rimta sportininkė, tikrai ne. Sportuoju, tiesą pasakius, dėl geros savijautos, dėl bendro tonuso pakėlimo. Tai darau dėl savęs“, – prisipažino žinoma moteris.

Pasidomėjus, ar daug dirba, kad išlaikytų gražią figūrą, Oksana buvo moteriškai atvira.

„Nėra ji super gera. Tikrai visada kur tobulėti. Man sportas yra gerai sveikatai palaikyti, galų gale sportas yra puikus jaunystės eliksyras. Taip, kad esu mėgėja, kitaip savęs nepavadinčiau, – sakė Oksana. – Lankausi sporto klube. Sportuoju ir grupinėse, ir individualiose treniruotėse.“

Garsi vizažistė atskleidė, kad sportuoja tada, kada turi laiko. Sportas labai priklauso nuo jos laisvalaikio, tačiau stengiasi bent porą kartų per savaitę paplušėti sporto klube.

Nėra nieko, kam negalėtų pasakyti „ne“

„Mitybą reikia prisižiūrėti dėl pačios savijautos, tai stengiuosi tą ir daryti. Bet va atvažiavo tėtis į svečius, tai leidau sau ir cepelinų paragauti. Kartais leidžiu sau ir paišdykauti“, – šypsojosi žinoma moteris.

Dailiosios lyties atstovės, ypač tos, kurios laikosi griežto mitybos plano bei stengiasi palaikyti tobulą figūrą, dažnai jaučiasi kaltos, kai paskanauja uždraustųjų saldumynų. Oksana prisipažino, kad ji – ne išimtis.

„Kol sportuoji, žinoma, kad vienas iš svarbiausių ingredientų yra mityba, todėl atsižvelgiu į tai, ką valgau, – sakė moteris. Ji taip pat atskleidė, kad beveik nėra tokių maisto produktų, kurių jai būtų sunku atsisakyti. Akivaizdu, jog Oksana turi didelę valią ir ryžtą. – Nėra tokių dalykų, kuriems negalėčiau pasakyti „ne“, išskyrus kavą su pienu.

Nors gal net ir pieno galėčiau atsisakyti. Esu pakankamai stipri. Jeigu man kažko reikia, galiu atsisakyti visko, kad tai pasiekti. Žinokit svarbiausia nusiteikimas. Kaip nusiteiki – tą ir turi.“

REKLAMA

Ten kur grožis, ten streso nėra

„Mano darbe streso yra labai mažai. Jis yra susijęs su grožiu, tad čia streso nėra – čia vien malonumai“, – gražiai apie mylimą veiklą kalbėjo moteris. Pasiteiravus, ar žinomumas jai nesukelia streso, ji tik įrodė, kad yra žemiška ir paprasta moteris: „Toks čia ir žinomumas... Anksčiau tikrai daugiau buvo.“

Vis dėlto sportas moteriai padėjo ir tada, ir dabar. Oksana prisipažino, jog labiausiai su stresu anksčiau jai padėdavo kovoti darbas. Tiksliau, toks darbas, kuriame ji gali jaustis savimi ir, kuris jai patinka: „Jeigu mėgaujiesi to, ką darai, darbas streso nekelia.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų