Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsus atlikėjas, Rasos Barauskaitės mylimasis Petras Daunys penktadienio rytą pravėrė teismo duris. Vyrui  iškelta baudžiamoji byla.

Garsus atlikėjas, Rasos Barauskaitės mylimasis Petras Daunys penktadienio rytą pravėrė teismo duris. Vyrui  iškelta baudžiamoji byla.

REKLAMA

Į Vilniaus miesto apylinkės teismą P. Daunys atvyko dėl nemalonių kaltinimų – nežymių sveikatos sužalojimų ar fizinio skausmo sukėlimo, sistemingo grasinimo susidoroti ir šmeižimo. Kaip nukentėjusysis įvardintas buvęs R. Barauskaitės vyras, taip pat viena moteris, kuri yra galimai iš artimos Raimondo Arlausko aplinkos. 

Tiesa, netrukus teisme sutariama, kad posėdis bus neviešas, todėl iš posėdžių salės buvo išprašoma žiniasklaida.

Nurodoma, kad atlikėjas kaltinamas fizinio skausmo sukėlimu ar nežymiu sveikatos sutrikdymu. Kaip teigiama LR BK 140 str. 1 d., tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

REKLAMA

P. Daunys taip pat teisiamas už grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba už žmogaus terorizavimą, nurodoma LR BK 145 str. Tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų, nurodo straipsnio 2 d.

Tuo tarpu remiantis LR BK 154 str., P. Daunys kaltinamas ir šmeižimu. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų, rašoma straipsnio 2 d.

REKLAMA
REKLAMA

Verslininkės Rasos Barauskaitės ir P.Daunio romantiška draugystė prasidėjo 2020-ųjų vasarą ir kurį laiką buvo laikomi paslaptyje, su vyru Raimondu Arlausku Rasa oficialiai išsiskyrė tų pačių metų spalį. 

Nors pora išsiskyrė, panašu, kad santykiai išliko įtempti, kadangi dabar buvęs Rasos vyras santykius teisme aiškinasi su dabartiniu jos širdies draugu.

man atrodo pavarde viska pasako dar viena raide pakeitus bet nebutinai
kaip pajuokos objektas. Ir jokio pavyzdzio artimiesiems, vaikams, jei turi ir sau patiems.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Greiti užkandžiai su Krekenavos


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų