Perregima K. Middleton suknelė pranoko drąsiausią Princesės Dianos sijoną?

Kunigaikštienės Catherine skonio pojūtis yra vienas labiausiai giriamų pasaulyje. Nors jai privalu laikytis tam tikrų stiliaus taisyklių, kunigaikštienė kartais pranoksta ir pati save.

22

Lankydamasi žirgų lenktynėse Ascote, Londone, Kunigaikštienė, pasirodžiusi su kitais karališkosios šeimos nariais, užgožė ne tik damas, bet ir pačią karalienę.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Perregima K. Middleton suknelė priminė ikonišką Princesės Dianos apdarą

Nėriniuota suknelė ir priderinta skrybėlaitė į C.Middleton privertė atsisukti ir vyrus, ir moteris. Kritikai iš karto puolė komentuoti, kad šis kunigaikštienės stiliaus pasirinkimas – kiek per drąsus.

Užsienio žiniasklaida šį apdarą net palygino su ikoniškuoju Princesės Dianos sijonu, kurį ji žirgų lenktynėse vilkėjo 1980-aisiais. Perregimas apdaras tapo tikra sensacija. Tad, panašu, aistros dėl C. Middleton suknelės irgi taip greitai nenurims.

Figūrą išryškinanti balta C.Middleton suknelė nepaliko abejingų. Žirgų lenktynės, kuriose rinkosi karališkoji šeima, rengiamos garsioje Berkšyro grafystėje nuo 1711 metų. Čia privalomi cilindrai ir frakai, elegantiškos suknios. Karalienė čia atvyksta karieta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų