Spaudžia ašarą: prabilo internetą sudrebinęs įsimylėjėlis – įvardino jautrią priežastį

Įsimylėję žmonės daro ne tik kvailystes – jie geba nustebinti aplinkinius mielais gestais, o aplink juos, regis, tvyro meilė ore. Tai ketvirtadienį galėjo pajusti šimtai žmonių, dalyvavusių Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vykusioje diplomų įteikimo šventėje.

Iš pirmo žvilgsnio, viskas vyko pagal įprastą ceremonijos planą, kol į sceną neįžengė Emilija. Mergina nieko neįtardama atsiėmė diplomą, tačiau jau vos po kelių akimirkų, į sceną užlipo ir jos mylimasis Marius.

Į sceną su puokšte rožių užlipęs Marius, priklaupė prieš amą praradusią Emiliją ir jai pasipiršo. Kaip matosi ir iš vaizdo įrašo, merginai tai buvo didžiulė staigmena. Tuo metu žmonių salė tiesiog pašėlo – ovacijos sudrebino salę.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaunuolis pasipiršo savo išrinktajai per diplomų įteikimo šventę

Portalui tv3.lt pavyko susisiekti su žaviuoju įsimylėjėliu Mariumi Gavėnu. Jis papasakojo jų gražią meilės istoriją.

„Universiteto aplinką pasirinkau neatsitiktinai, ji yra simboliška mums abiem, nes viskas prasidėjo čia. Mes susipažinome pirmakursių stovykloje, aš buvau vadovas, o ji - pirmo kurso studentė. Viskas išsirutuliojo į jau tris metus trunkančią draugystę.

Todėl man atrodė pakankamai simboliška mūsų meilę įprasminti būtent šia proga“, - pasakojo Marius.

Paklaustas, kaip reagavo universiteto bendruomenė, jaunas vyras neslėpė sulaukęs tik palaikymo.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražiausia akimirka: lietuvaitis pasipiršo mylimajai stebint šimtams žmonių

„Esu girdėjęs, kad taip piršęsi Lietuvoje yra kažkas daugiau, tačiau nesistengiau kopijuoti. Juolab, iš universiteto sulaukiau tik palaikymo ir net pagalbos viską surengiant“, - tikino jis. Visgi, vyras neslėpė, kad kojos drebėjo iki pat lemtingos akimirkos, nors puikiai žinojo, ką ir kada turi daryti.

„Tikrai labai jaudinausi, iki pat paskutinės akimirkos galvojau, kas būtų, jeigu pasakys „ne“. Nors aišku, jaučiau ir žinojau, kad taip nebus. Jau dabar sulaukiu sveikinimų ir palaikymo žodžių. Nors teko išgirsti, kad atėmiau dėmesį iš kitų, bet, manau, kad kaip tik ši šventė visiems įsimins ilgiau“, - neslėpdamas emocijų kalbėjo Marius.

Emilijai ši diena tapo dvigubai laiminga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų