Permainos A. Skujytės gyvenime: meilė ir naujo būsto paieškos

Geriausios Lietuvos lengvaatletės Austros Skujytės gyvenime pastaruoju metu – nemaži pokyčiai. Ne viename interviu prisipažinusi, kad jau kurį laiką yra įsimylėjusi, dabar sportininkė dairosi ir naujo būsto.

Šiuo metu Kaune gyvenanti Atėnų olimpiados vicečempionė ieško būsto, kur galėtų praleisti laisvalaikį, atsipūsti po varžybų, o gal net ir persikelti gyventi.

Londono olimpiadai intensyviai besiruošianti sportininkė, atradusi laisvą valandėlę, apsilankė tyru oru ir ramybe garsėjančiame Kulautuvos miestelyje netoli Kauno.

Jos dėmesį atkreipė neseniai Kulautuvoje pastatytas modernus trijų aukštų daugiabutis iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į čia pat esantį pušyną ir Nemuno slėnį. Jai labiausiai patiko antrame aukšte esantis trijų kambarių butas su dviem dideliais balkonais, iš kurių atsiveria skirtingi gamtovaizdžiai.

„Kulautuvoje tiesiog dvelkia ramybe, o laikas tarsi sustoja. Greta namų auga pušys, oras kvepia taip, tarsi netoliese oštų jūra. Čia yra ir puikus parkas, kuris labai tiktų lengvam rytiniam pabėgiojimui“, – įspūdžiais dalijosi lengvaatletė.

REKLAMA

A.Skujytė pripažįsta pastaruoju metu daugiau laiko skirianti sau: laikydamasi specialios dietos, ji numetė kelis nereikalingus kilogramus, taip pat kruopščiau derina aprangos detales, papuošalus ir džiaugiasi galėdama jaustis graži ir moteriška.

Butas ramiame gamtos prieglobstyje padėtų atsigauti po įtemptų varžybų pavargusiam kūnui ir sielai. Apsižvalgiusi Kulautuvoje, A. Skujytė sprendimą dėl naujojo būsto žada priimti po olimpiados.

Austra Skujytė (nuotr. SCANPIX)Austra Skujytė (nuotr. SCANPIX)

Austra Skujytė (nuotr. Fotodiena.lt/Alfredo Pliadžio)Austra Skujytė (nuotr. Fotodiena.lt/Alfredo Pliadžio)

Austra Skujytė (nuotr. SCANPIX)Austra Skujytė (nuotr. SCANPIX)


Rašyti komentarą...
A
Augustas
2012-07-13 18:12:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
faina jinai yra ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų