Per mažos kelnės? Pritūpusi Paris Hilton padovanojo unikalų reginį

Pramogų pasaulio atstovė Paris Hilton (35 m.) jau ne vieną kartą įrodė, kad nuogumas jai – ne kliūtis. Raudonuoju kilimu ji nevengia pražingsniuoti be kelnaičių, o ir kartas nuo karto pailsėti nuo veržiančios liemenėlės jai – nieko blogo.

41

Tačiau šįkart turtingoji ledi, matyt, nesitikėjo aplinkinių akių patraukti apnuogintu užpakaliuku. Mat tai nutiko šiai visiškai nesitikint. Apsipirkinėjimui moteris pasirinko aukštakulnius-žudikus, marškinėlius, metalinėmis detalėmis nusagstytą odinį švarkelį bei pernelyg žemo liemens itin kojas aptempiančias ir tuo pačiu judesius varžančias kelnes. Jai pritūpus šios išdykėliškai atidengė žvaigždės kelnaitės.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ups: pritūpusi Paris Hilton parodė daugiau nei norėjo

Kaip gi tokiu atveju reagavo akyliausi fotografai? Čiupo fotoaparatus ir užfiksavo apnuogintą P. Hilton sėdynę. Taigi, net įprastas ketvirtadieninis garsenybės apsipirkinėjimas Milane dabar yra aptariamas viso pasaulio žiniasklaidoje. Ir ne dėl išskirtinių P. Hilton pirkinių, o dėl baltų siaurikių.

Vis gi dėl savo pačios aprangos P. Hilton sako nesukanti galvos. Moteris tikina neturinti laiko net romantiškiems santykiams, todėl gyvenanti vienišės gyvenimą.

„Šiuo metu esu be galo užsiėmusi. Darbuojuosi ties nauja drabužių kolekcija, kosmetikos linija ir ruošiu didžėjės repertuarą klubui „Amnesija“ Ibizoje“, – apie vasaros planus ir dabartinę veiklą „Mirror.co.uk“ kalbėjo P. Hilton.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų