Per Lietuvą jau keliauja šventinis Kalėdų karavanas

Šiandien iš Vilniaus Rotušės aikštės išlydėtas „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas – labdaros projektas, per keturioliką jo gyvavimo metų Lietuvoje jau tapęs tradiciniu. Kalėdų karavaną išlydėjo p. Alma Adamkienė, „Coca-Cola HBC“ atstovai, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, projekto globėja Beata Nicholson bei gausus būrys Vilniaus moksleivių.

„Per visus šiuos karavano metus Lietuvos žmonės palaikė jo misiją ir nuolat, nepaisant ekonominių sunkumų, rėmė kaimo mokyklas, joms skirdami savo lėšas bei dovanas. Leiskite mūsų fondo remiamų mokyklų vardu padėkoti Jums už rūpestį, dėmesį, nuoširdumą, kurie yra pati vertingiausia dovana. Kalėdų karavanas ir šiemet keliaus per mūsų šalį į miestus ir miestelius atnešdamas mažytę šventę jų bendruomenėms.“ – Kalėdų karavanui linkėjo p. Alma Adamkienė.

Nuo pat Kalėdų karavano projekto pradžios nesikeičia jo tikslas – padėti kaimo mokykloms kurti geresnes sąlygas vaikų sportui. Šiais metais Kalėdų karavanas surinktas dovanėles – sporto inventorių ir priemones – skirs visoms 39-rioms fondo remiamoms mokykloms, o karavano metu surinktas lėšas fondas dovanos Sidabravo vidurinei mokyklai, įsikūrusiai Radviliškio rajone.

REKLAMA

„Labai svarbu, kad Lietuvos vaikai kuo daugiau sportuotų ir augtų sveiki. Todėl džiugu, kad Kalėdų karavanas padeda kurti tinkamas sąlygas sportuoti ir būtent tose kaimo mokyklose, kurioms tos paramos labiausiai reikia. Iš Lietuvos provincijos yra kilę olimpiniai čempionai Romas Ubartas, Virgilijus Alekna ir daugelis kitų mūsų olimpiečių. Tikiu, kad ir šiandien šalies kaimuose ir miesteliuose auga ne vienas būsimasis čempionas, kuris ateityje garsins mūsų šalį“, – sako LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Per visus Kalėdų karavano projekto metus Lietuvos žmonės kaimo mokyklas parėmė daugiau nei 200 tūkst. litų. Šių lėšų dėka savo sporto infrastruktūrą atnaujino Ariogalos, Butrimonių, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Šepetos Almos Adamkienės ir Drąsučių pagrindinės bei Alsėdžių vidurinė mokyklos. Pasak „Coca-Cola HBC Lietuva“ Baltijos šalių vadovo Valdo Pakščio, tokia tradicija išliks ir šįmet – prie Kalėdų karavano paramos gali prisidėti kiekvienas prekybos centruose įsigijęs dviejų litrų talpos „Coca-Cola“ gėrimo ar į šventės vietą atnešęs dovanojamo sporto inventoriaus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų