Paviešintos J. Timberlako ir J. Biel vestuvių nuotraukos

Žurnalas „People“ paviešino naujausio numerio viršelį ant kurio puikuojasi vestuvių ceremoniją ir jų nuotraukas slėpusi jaunavedžių pora – Justinas Timberlakeas (31) ir Jessica Biel (30).

Spalio 19 dieną Italijoje apsikeitę pačių kurtais asmeniniais įžadais pora pirmą kartą davė interviu žurnalui „People“. „Tai buvo tikrai ypatingas vakaras“, – sakė J. Timberlake'as ir jam pritarė J. Biel. Šis žurnalas taip pat gavo išskirtinę teisę į poros šventės nuotraukas.

Vestuvių ceremonija buvo ypatinga ir tuo, kad aktorius ir dainininkas J. Timberlakeas savo išrinktajai sugrojo ir padainavo serenadą, kuomet ji žengė link altoriaus pasipuošusi rožine „Giambattista Valli Haute Couture“ suknele.

„Tai buvo originalus kūrinys, kurį parašiau būtent šiai progai ir būtent jai“, – prisipažino Justinas, kuris vestuvių dieną vilkėjo Tomo Fordo kurtą kostiumą.

Šventėje dalyvavo 100 svečių, įskaitant artimus jų draugus Jimmy Fallon, Andy Samberg, Timbalandą ir Jessicos kolegę Beverley Mitchell iš serialo „Septinas dangus“. Puota, trukusi savaitę, vyko prabangioje „Borgo Egnazia“ vasarvietėje.

Nuotraukas galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų