Paviešino, su kuria hercogiene karalienė sutaria geriau: su viena jų ji neturi nieko bendro

Nepaisant to, kad karališkoji šeima viešumoje visuomet atrodo nors ir santūri, tačiau itin artima, pasislėpus fotografams ir jų kamerų blykstėms, atsiskleidžia tikroji jų ryšių pusė.

7

Žurnalo „Majesty“ redaktorė neseniai užsienio žiniasklaidai atskleidė netikėtų detalių apie tai, kaip karalienė iš tiesų sutaria su savo anūkų žmonomis – Kate Middleton ir Meghan Markle.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešino, su kuria hercogiene karalienė sutaria geriau: su viena jų ji neturi nieko bendro

Pasirodo, kad karalienė yra kur kas artimesnė su naująja šeimos nare Meghan, nei su Kate.

„Karalienė itin žavisi Kate, tačiau su ja neturi jokio artimo ryšio – jos neturi nieko bendro. Žinoma, karalienės ir Kate santykiai apskritai yra kur kas rimtesni, nes karalienė į ją deda daug vilčių ateityje, o taip pat nenori daryti nieko, kas galėtų ją nuliūdinti“, – sakė „Majesty“ redaktorė Ingrid Seward.

Jų santykiai, anot ekspertės, daugiausiai yra tik darbiniai – jos kalbasi apie savo pareigas, bet nieko daugiau.

„Natūralų ryšį su Kate sukurtų pašnekeseniai apie vaikus, tačiau negaliu įsivaizduoti karalienės per daug apie juos kalbančios – ji yra labai kukli moteris“, – sakė ji.

Tuo tarpu su Meghan karalienės ryšys visai kitoks – tai plika akimi buvo galima pastebėti jau praėjusiais metais, kai abi moterys po Meghan ir Harry vestuvių pirmąkart pasirodė viešumoje.

„Karalienė stengiasi su Meghan elgtis atsargiai ir daro viską, kad ši jaustųsi lyg namuose. Jos abi jaučia meilę šunims, o taip pat Meghan žino, kaip karalienę prajuokini“, – komentavo I. Seward.

Tiesa, nepaisant to, kad karalienė dievina princus Harry ir Williamą, jie kartu nepraleidžia daug laiko. Anot ekspertės, karalienė artimiausia su vyriausia savo anūke Zara ir jos vyru Mike’u, taip pat jos broliu Peteriu.

 


Rašyti komentarą...
W
W
2019-06-28 17:50:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuo geriau Keit, kad senoji galvos nekvarsina.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų