Paviešino, kaip Selena jaučiasi po Bieberio vestuvių: bando grįžti į save

Visai neseniai Pietų Karolinoje įvyko ilgai lauktos ir ne kartą nukeltos dainininko Justino Bieberio ir jo mylimosios Hailey Baldwin vestuvės. Jose apsilankė daugybė žinomų veidų, o taip pat – ir viena buvusi Justino mylimoji.

4

Vis dėlto ilgametės jo partnerės Selenos Gomez čia matyti nebuvo.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešino, kaip Selena jaučiasi po Bieberio vestuvių: bando grįžti į save

Ir nors daugeliui Justino ir Selenos gerbėjų priimti faktą, kad jiedu – nebe kartu, o atlikėjas netgi vedęs kitą merginą, S. Gomez, pasirodo, dėl šių vestuvių neišgyvena.

„Selena puikiai supranta, kad jai be Justino yra geriau – tai pats sveikiausias sprendimas“, – sakė artimas S. Gomez šaltinis pridėdamas, kad nors ji dainininką ir pamiršo, su niekuo kitu susitikinėti kol kas tikrai neketina. 

Anot šaltinio, S. Gomez šiuo metu labiausiai stengiasi susitelkti į pačią save. „Ji neturi nieko prieš pasimatymus, tačiau šiuo metu koncentruojasi į save, stengiasi kuo įmanoma labiau mėgautis gyvenimu ir grįžti į tokią save, kokią ją visi žinojo dar prieš pradedant susitikinėti su Justinu“, – teigė jis.

Anonimas užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad S. Gomez šiuo metu tikrai yra geroje savo gyvenimoe vietoje. „Ji susitikinėja su senais draugais ir šeima, stengiasi būti kuo įmanoma toliau nuo viešumos ir tų vietų, kuriose jaustųsi varginama“, – teigė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad po to, kai pasklido kalbos apie J. Bieberio ir H. Baldwin sužadėtuves, S. Gomez išgyveno išties sunkius laikus, o netrukus buvo paguldyta į psichiatrinę ligoninę dėl emocinio išsekimo. 

Tiesa, nuo depresijos Selena kentė jau 5 metus – gyvenimas, kurį matydavo jos gerbėjai, pačią atlikėją džiugindavo ne visuomet.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2019-10-09 00:35:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duok, Dievie, jai Sveikatos ir Laimes! Ta grazi, kaip saldainiukas, mergaite, tiek prisikentejo, irodant, kad gali myleti ir buti istikima, kad yra Tikras saldainiukas, vertas Meiles, o ne tuscias jo popieriukas, imho, TIKRAI nusipelno Laimes, sekmingo pasirinkimo! Na o Biberis ir ira B... Nebus jam laimes - tuo neabejoju.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų