Paulos kūrinys „Let U Go“ – kelias į tarptautinę muzikos areną?

Iki nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finišo tiesios liko vienas žingsnis, tačiau iki šiol vieno aiškaus lyderio nėra. Vienu didžiausių šių metų atradimu laikoma jauniausia konkurso dalyvė Paula, pasak užsienio ekspertų, yra tas faktorius, kuris ne tik nacionalinę atranką pakėlė į aukštesnį lygį, tačiau ir sudomino užsienio šalis.

22

Vienas iš nacionalinės atrankos užsienio komisijos narių, Holivude gyvenantis dainų autorius, prodiuseris bei muzikantas William Wells, dirbęs su su tokiais garsiais atlikėjais ir grupėmis kaip Quincy Jones, Barbra Streisand, Wu-Tang Clan, Wyclef Jean, Pentatonix, Imagine Dragons, apie atlikėją Paulą ir jos atliekamą kūrinį „Let U Go“ atsiliepė tik pačiais gražiausiais komentarais.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ dalyve Paula televizijos žiūrovus sužavėjo dar vaikystėje

„Pagaliau išgirdau šiuolaikišką dainą, kuri gali konkuruoti tarptautinėje rinkoje. Esu tiesiog sužavėtas! Girdžiu, kad tavo vokalas nuostabus. Ši daina – viena mano favoričių. Tai puiki daina tartautiniu lygiu – tai, kas dabar skamba čia, Holivude.“, - teigia prodiuseris.

Po sėkingo Paulos debiuto, o vėliau ir kitų jos pasirodymų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenoje, populiaraus portalo „Eurovisionary“ redaktorius Michael Outerson pranešė, jog jauniausia atrankos dalyvė – daugiausiai dėmesio ir skaitomumo sulaukianti tema tarptautiniame tinklalapyje.

REKLAMA

„Būdama populiariausia šalies atrankų dalyvė skaitomumą apie Lietuvą Paula pakėlė iš 49 vietos į 6-ąją tarp visų „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių“, - teigia redaktorius.

Dainos „Let U Go“ bendraautorius ir prodiuseris Echoes, prodiusavęs M.A.M.A. apdovanojimuose geriausio metų albumo titulą gavusio Donato Montvydo albumą „#BLCK“ į kūrybinę komandą pakvietė Ispanijos muzikos prodiuserį Javier Gonzaléz Tovar, to paties albumo „#BLCK“ garso inžinierių. Pusfinalyje skambėsianti atnaujinta Paulos dainos „Let U Go” versija dar labiau kelia kartelę nusistovėjusiems muzikos kokybės standartams tiek šių metų „Eurovizijos“ atrankoje, tiek apskritai Lietuvoje. Naujas skambesys šią, užsienyje ir taip favorite laikoma dainą, dar labiau priartina prie tarptautinės muzikos rinkos.

Prieš keletą savaičių Paulos debiutinė daina išties pradėjo skambėti už Atlanto, taip pat ir daugelyje Europos šalių.

Jau šį vakarą 21 val. per LRT televiziją bus transliuojama nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis, kurio metu iš konkurso iškris dar du dalyviai.


Rašyti komentarą...
l
lina
2017-03-09 17:31:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
as nesuprantu kaip niekas nemato kad cia totalus plagiatas, nuo Major Lazer & DJ Snake - Lean On
Atsakyti
-2

l
linas
2017-03-10 20:34:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepavydek
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų