Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktyvus šeimos gynimo maršo, prie Seimo vykusių riaušių bei kitų protesto akcijų dalyvis, aršus valdžios kritikas Antanas Kandrotas-Celofanas sulaukė dar vienos baudžiamosios bylos. Jam oficialiai buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą viešai grasinus susidoroti su „YouTube“ kūrėju Pauliu Mikolaičiu, žinomu Paul de Miko pseudonimu. 

Aktyvus šeimos gynimo maršo, prie Seimo vykusių riaušių bei kitų protesto akcijų dalyvis, aršus valdžios kritikas Antanas Kandrotas-Celofanas sulaukė dar vienos baudžiamosios bylos. Jam oficialiai buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą viešai grasinus susidoroti su „YouTube“ kūrėju Pauliu Mikolaičiu, žinomu Paul de Miko pseudonimu. 

REKLAMA

Tiesa, Celofanas grasino ne tik Paul de Miko, bet ir jo merginai Gabrielei.

Praėjusių metų rugpjūčio 4-ąją su A.Kandrotu siejamoje paskyroje atsirado konkursas, kuriame žadamas piniginis prizas už tai, kas nupurkš dujomis P.Mikolaitį arba jo merginą.

Įrašas paskyroje išbuvo vos pusvalandį ir vėliau buvo ištrintas. 

Tyrimą pradėjo virtualus patrulis, kuris susirinko viešumoje esančią informaciją, o rugsėjo 23-ąją ir lapkričio 4-ąją P.Mikolaitis su advokatu davė parodymus, taip pat pateikė septynių lapų pareiškimą, dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, pagal baudžiamojo kodekso 145 straipsnį ir 170-ojo straipsnio antrąją dalį. Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas. Taip pat tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

REKLAMA

Apie tai, Paul de Miko prakalbo savo kanale, jis surinko visą informaciją apie Celofaną ir jo praeities darbus. Vaizdo įraše kalbama, apie aštuonias A.Kandrotui iškeltas baudžiamąsias bylas bei jo viešus pasisakymus. 

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia: 

Po šio vaizdo įrašo su Celofanu siejamoje paskyroje vėl atsirado naujas įrašas. Jame P.Mikolaičio merginos ir lytį pasikeitusio Raulio Mammadli nuotrauka.

„Vienas iš jų yra vyras pasidaręs lyties keitimo operaciją, kita mergina desperatiškai siekianti tapti instagram žvaigždute. Komentaruose spėkite, kas yra kas. O kas sieja šituos asmenis? Jau greitai sužinosite“, – provokuojančiu įrašu pasidalijo „Knygnešys“.

Tiesa, įrašas greitai vėl buvo ištrintas.

Byla sustabdyta

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, kuris patvirtino apie bylą: „2021 m. rugsėjo 9 d., nustačius viešojoje erdvėje skelbiamą informaciją apie galimai buvusį pranešimą dėl galimo raginimo smurtauti, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jo metu buvo gautas ir vyro (gim. 1992 m.) pareiškimas dėl galimo grasinimo. Ikiteisminis tyrimas 2021 m.gruodžio 22 d. buvo sustabdytas.“

REKLAMA
REKLAMA

Grasino žurnalistei

Primename, kad gruodžio 16-ąją Celofanas sulaukė dar vienos baudžiamosios bylos. Įtariama, kad jis viešai grasino susidoroti su LRT žurnaliste Indre Makaraityte.

Prokuratūros atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad A. Kandrotui įtarimai pareikšti dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti asmens sveikatą (pagal Baudžiamojo kodekso 145 str. 1 d.). Jam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojant nebendrauti ir neieškoti ryšių su tam tikrais asmenimis. 

Anksčiau dėl finansinių nusikaltimų kaltu pripažintas ir tebeteisiamas Celofanas įtariamas grasinęs susidoroti su LRT žurnaliste I. Makaraityte – nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą. Pasak A. Kandroto, tai jau devintoji jam iškelta baudžiamoji byla, skelbia delfi.lt.

Pranešimas apie įtarimą A. Kandrotui buvo įteiktas jį iškvietus į Kauno rajono policijos komisariatą, kur nuotoliniu būdu jis bendravo su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 3-iojo skyriaus tyrėja.

Anot jo, viešai skelbtuose vaizdo įrašuose buvo kalbama apie LRT tyrimą bei išsakyta asmeninė jo nuomonė. 

 

Kas per glušius tas Paul, kuris elgiasi kaip psichologinis auka, peržiūrėjau jo postą, tai pats šaukiasi nelaimės ir pabrėžia, kad yra pigus influenceris
Ne duok dieve jei sutiksiu aš ta cilofana.
Kaušas tad mikis galetu tikrai kas nupurksti :DDD
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų