Paskelbti „Muzika suartina“ nugalėtojai: išgirdę naujieną, mokiniai neslėpė emocijų

Lietuviško mažmeninės prekybos tinklo „Norfa“ ir „X faktoriaus“ surengta socialinė iniciatyva „Muzika suartina“ pasiekė finalą ir dar iki didžiųjų metų švenčių nugalėtojai džiaugsis atnaujinta muzikos klase bei muzikos inventoriumi. 

Dalyvauti socialinėje iniciatyvoje „Muzika suartina“ ir atnaujinti savo muzikos inventorių ryžosi beveik 60 Lietuvos mokyklų, kultūros centrų ir net lopšelių-darželių. Kolektyvai įvairiausiai būdais siekė įrodyti, kad būtent jiems labiausiai reikia naujos muzikos klasės.

Susumavus interneto balsuotojų ir „Muzika suartina“ teisėjų balsus, nugalėtojais tapo Panevėžio Saulėtekio progimnazija, o pranešti džiugios naujienos į Panevėžį išvažiavo „X Faktoriaus“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Ten nuvykęs žymus vyras tik įsitikino, kad nauja muzikos klasė mokyklai būtina: joje buvo skurdus ir morališkai atgyvenęs inventorius bei vos keli muzikos instrumentai. 

Mokiniai, išgirdę naujieną, kad būtent jie tapo konkurso nugalėtojais, neslėpė džiugių emocijų ir pasakojo, kad ruošiantis konkursui dirbo per pamokas, po pamokų, per atostogas, kol rado geriausią variantą. Taip pat mokiniai ėjo per klases ir prašė kitų moksleivių balsuoti už jų prisistatymą. 

Taigi, moksleivių entuziazmas pasiteisino ir mokykla dar iki Kalėdų turės neatpažįstamai atnaujintą muzikos klasę, o popierinius puodelius, su kuriais mokiniai grojo video prisistatyme, pakeis muzikos instrumentai, kurių bendra vertė sieks 14 500 eurų. 


Rašyti komentarą...
2020-01-23 09:48:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

m
muzikq
2020-01-23 09:48:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

m
muzika
2020-01-23 09:49:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų