• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karališkasis informatorius pateikė naujausią informaciją apie Velso princesės sveikatos būklę ir atskleidė, kad Kate „dabar reikia erdvės ir privatumo, kad galėtų atsigauti“.

Karališkasis informatorius pateikė naujausią informaciją apie Velso princesės sveikatos būklę ir atskleidė, kad Kate „dabar reikia erdvės ir privatumo, kad galėtų atsigauti“.

REKLAMA

Kate Middleton, nepaisant neseniai diagnozuoto vėžio, aiškiai pažadėjo tęsti savo pareigas, tačiau jos padėjėjas tvirtino, kad jai reikia erdvės ir privatumo, kad galėtų atsigauti.

Velso kunigaikštienė džiaugiasi pradėjusi įgyvendinti projektą, kuris gali papildyti Jungtinės Karalystės ekonomiką 45,5 mlrd. svarų sterlingų per metus, rašo mirror.co.uk.

Jos globojamas Karališkojo fondo ankstyvosios vaikystės centras vakar paskelbė aštuonių pirmaujančių Didžiosios Britanijos įmonių ataskaitą. Joje bus nurodytos penkios sritys, kuriose įvairaus dydžio įmonės gali padėti vaikams iki penkerių metų ir juos supantiems suaugusiesiems.

Praėjusiais metais Kate subūrė verslo darbo grupę, kad ši prisidėtų prie jos ateities vizijos įgyvendinimo ankstyvojo vaikų ugdymo srityje.

REKLAMA
REKLAMA

Paskelbė vienintelį Kate Middleton norą: prašo visų atsižvelgti

Audito ir verslo konsultacijų kompanijos „Deloitte“ parengtoje ataskaitoje išsamiai aprašoma, kaip investicijos į ankstyvąją vaikystę galėtų būti labai naudingos. Iš papildomų 45,5 mlrd. svarų sterlingų metinių pajamų net 12,2 mlrd. svarų sterlingų generuotų žmonės, ankstyvoje vaikystėje įgiję geresnius socialinius ir emocinius įgūdžius.

REKLAMA

„Velso princesė buvo verslo darbo grupės varomoji jėga. Nuo pat darbo grupės įkūrimo pradžios ji buvo nuolat informuojama bei supažindinta su ataskaita, – sakė aukšto rango karališkasis patarėjas leidiniui „MailOnline“. –

Tai yra aiškus Kate Middleton įsipareigojimas, kuriam ji skyrė didžiulį dėmesį. Tai bus tęsiama ir jai grįžus į darbą. Tačiau mes tikrai aiškiai pasakėme, kad dabar princesei reikia erdvės ir privatumo, kad galėtų atsigauti. Ji grįš į darbą, kai gydytojai leis.“

Ji grazi,miela ir gera moteris.Dievas pades jai.Viskas bus gerai!
Palikit jūs tą šeimą ramybėje, matosi, kad jie nei vienas nenori žurnalistų dėmesio, tegu moteris ramiai gydosi ir sveiksta. Jei pasveiks- pati grįš prie savo pareigų, tada vėl bus progų apkalbinėt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų