Pašiurpino gerbėjus: realybės šou žvaigždė išdrįso pozuoti be makiažo

Ne paslaptis, kad makiažas gali drastiškai pakeisti išvaizdą. Naujausia kontūravimo technika leidžia net keisti veido bruožus. Štai amerikiečių realybės šou žvaigždė Courtney Stodden (21) nusprendė pirmą kartą pasirodyti be makiažo. Tiesa, toks jos žingsnis susilaukė daug neigiamos kritikos.

18

Amerikietė C. Stodden labiausiai išgarsėjo dėl savo gyvenimo būdo, būdama 16-metė ji ištekėjo už 50-mečio aktoriaus Dougo Hutchisono. Vėliau merginą pradėjo kviesti į televizijos laidas ir realybės šou.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou žvaigždė Courtney Stodden išdrįso pozuoti be makiažo

Neseniai skandalus mėgstanti mergina pirmą kartą paviešino asmenukę, kurioje ji be makiažo. Mergina daugiausiai dėmesio susilaukia dėl savo itin prižiūrimos išvaizdos ir demonstruodama nuogą krūtinę. Todėl netipiška fotografija buvo pasmerkta.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pašiurpino gerbėjus: realybės šou žvaigždė išdrįso pozuoti be makiažo

„Jokio filtro, jokio plaukų lako, jokių puošnių drabužių – tik aš“, - trumpai nuotrauką komentavo ji.

Socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalinta asmenukė buvo „nušvilpta“ komentatorių. Vieni piktinosi, kad ji atrodo daug vyresnė, mat natūrali merginos oda atrodo pažeista. Kiti komentavo, kad tik kosmetikos dėka mergina gali būti graži.


Rašyti komentarą...
.
.
2016-04-03 13:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Normaliai atrodo be to makiazo, nieko tokio, kas butu keista :D netgi graziau atrodo, nei kai kuriuose nuotraukose, kur yra su juo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų