Pasiekė kulminaciją: tokio minusų vakaro „2 Baruose“ dar nebuvo

Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ rieda į antrąją pusę, tad minusų vakarai dalyviams darosi vis sunkesni. Šįkart juodųjų komanda pati negalėjo išsiaiškinti, kas iš jų sės ant karštosios kėdės – jiems prireikė baltųjų pagalbos.

Juodųjų komandos lyderiu tapo ir neliečiamybę įgavo Marijus, o baltųjų komandoje – Julius.

„Mano minusas keliauja Ernestai – dėl tam tikrų pasisakymų ir, mano nuomone, tai yra optimaliausias ir sąžiningiausias šiuo metu sprendimas“, – minusų vakare kalbėjo Marius.

„Nežinau, kaip į tai sureaguos žiūrovai, bet aš draugų neišduodu, tad minusas keliauja Simonai“, – vis dažniau su Simona ir Marijumi būnantis Žygis rėžė minusų vakare.

Ernesta su Simona apsikeitė minusais viena kitai, tad abi dalyvės surinko po vienodą skaičių minusų. Tad jų likimą sprendė baltųjų komanda, kurios visi nariai – Julius, Viktorija ir Renaldas – sudėjo minusus Ernestai. Pirmąją karštąją kėdę sekmadienį užims Ernesta.

Juodųjų komandoje dalyviai išvis susidūrė su keista situacija: Juliui gavus neliečiamybę, Viktorija su Renalda minusus galėjo dėti tik vienas kitam. Tad lemiamą balsą čia turėjo Julius:

„Šitas minusas yra sunkiausias per visą žaidimą, nes nė vienas iš mūsų komandos nėra vertas gauti minuso, bet tokios žaidimo taisyklės. Todėl šį minusą skiriu stipriam žmogui, kuris net neabejoju, kad išliks ir toliau papildys mūsų komandą. Tai, deja, bus Renaldas“, – sakė jis.

Tad sekmadienį ant karštosios kėdės sės kaimietuku vadinamas Renaldas ir vyriausia projekto dalyvė, trijų vaikų mama Ernesta.

 


Rašyti komentarą...
n
nn
2016-08-05 22:20:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
pats sunkiausia kova ir Ernesta man patinka ir Renaldas prikolnas
Atsakyti
0

V
Vaida
2016-08-07 20:35:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesažiningas balsavimas,turėjo sest vel Sima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų